Były mistrz UFC, Michael Bisping, wychwalał Marcina Tyburę po występie na UFC Vegas 88 w miniony weekend. Polak pokonał mocnego Taia Tuivasę przez poddanie w pierwszej rundzie starcia.

Marcin Tybura w miniony weekend zdobył jedną z największych wygranych w swojej karierze. 38-letni Polak po emocjonującym fanów starciu pokonał mocno bijącego Taia Tuivasę, którego sprowadził do parteru i poddał w pierwszej rundzie. Po walce wieczoru na UFC Vegas 88 występ Tybury wychwalał były mistrz kategorii średniej UFC, Michael Bisping, który komentował ten pojedynek.

Tai Tuivasa wyszedł i wyglądał na początku na bardzo niebezpiecznego, zawsze taki jest, bo ma silny cios, ale Marcin Tybura udowodnił, że jest prawdziwym weteranem. Miał więcej metod na wygranie tego pojedynku. To było piękne sprowadzenie walki do parteru, szedł do przodu, wiedziałem, że musi walczyć! Wiedział, że nie może być przesadnie techniczny, wiedział, że musi wyjść i bić się z Tuivasą.

Dla Tybury (25-8 MMA) był to udany powrót na zwycięskie tory po przegranej z Tomem Aspinallem. W ostatnich czterech pojedynkach jego bilans wynosi 3-1. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Alexandrem Romanovem czy Blagoyem Ivanovem. Czterokrotnie w przeszłości nagradzany był bonusem po galach UFC. 16 z 25 wygranych w karierze polski czołowy ciężki zdobywał przez skończenia przed czasem. W oktagonie UFC debiutował w 2016 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Fresh
Fresh

UFC
Featherweight

8,744 komentarzy 6,281 polubień

Jak ten czas leci... Prawie 8 lat i 19 walk w UFC.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Maximum FC
Super Heavyweight

1,779 komentarzy 3,830 polubień

Michael jak Ty mnie w tym momencie zaimponowałeś, Polskie korzenie się odzywają
:jon::deniroclap:

Odpowiedz 1 Like