dricus du plessis

Dricus ud Plessis, były mistrz organizacji KSW, przygotowuje się do swojej drugiej walki w oktagonie UFC.

Dobrze znany polskim fanom, były mistrz KSW w wadze półśredniej, Dricus Du Plessis, zadebiutował w największej organizacji MMA w październiku zeszłego roku na Fight Island. W debiucie „Stillknocks” błyskawicznie rozprawił się z doświadczonym Markusem Perezem nokautując go już w pierwszej rundzie pojedynku.

W drugiej walce dla UFC Dricus ma spotkać się z Trevinem Gilesem. Zawodnik ten przełamał serię dwóch porażek z rzędu pokonując w ostatnich walkach przez niejednogłośną decyzję, Jamesa Krause oraz przez TKO w 3 rundzie, Bevona Lewisa.

Dricus, który jest w trakcie przygotowań postanowił pochwalić się swoją formą i napisał w mediach społecznościowych:

Widzieliśmy czego dokonałem mając dwa tygodnie przygotowań. Zaczekajcie aż zobaczycie co wniosę do oktagonu w marcu, po pełnym obozie treningowym.

You’ve seen what I can do on two weeks notice..Wait till you see what a full camp Stillknocks brings to the octagon…

Opublikowany przez Dricusa "Stillknocksa" du Plessisa Poniedziałek, 15 lutego 2021

Do walki Dricus z Trevinem Gilesem ma dojść 20 marca, podczas gali UFC Fight Night 188.

19 KOMENTARZE

 1. Czy on przypadkiem nie miał jednej nerki czy tam wątroby?

  Tak wklęsły brzuch, że chyba jednego żołądka nie ma.

 2. Zawsze przy tego typu newsach rozbawia mnie stwierdzenie "zawodnik w fenomenalnej formie". Rozumiem, że panowie "redaktorzy" pisząc coś takiego mają na myśli sylwetkę zawodnika. Szkoda tylko, że wygląd nie walczy, a sylwetka przeważnie nijak się ma do formy w klatce, czy ringu. to MMA, a nie kulturystyka:beer:.

 3. Czy on przypadkiem nie miał jednej nerki czy tam wątroby?

  Fake news. Typ miał od zawsze dwie wątroby.

  Fake news.

  Miał dwie wątroby ale po pobycie w Polsce nie ma już ani jednej.

 4. Zawsze przy tego typu newsach rozbawia mnie stwierdzenie "zawodnik w fenomenalnej formie". Rozumiem, że panowie "redaktorzy" pisząc coś takiego mają na myśli sylwetkę zawodnika. Szkoda tylko, że wygląd nie walczy, a sylwetka przeważnie nijak się ma do formy w klatce, czy ringu. to MMA, a nie kulturystyka:beer:.

  Taki DC to dopiero kozak. Nigdy nie miał formy a jest jednym z najlepszych zawodników MMA.

 5. Taki DC to dopiero kozak. Nigdy nie miał formy a jest jednym z najlepszych zawodników MMA.

  Coś jak Waluś.

 6. Zawsze przy tego typu newsach rozbawia mnie stwierdzenie "zawodnik w fenomenalnej formie". Rozumiem, że panowie "redaktorzy" pisząc coś takiego mają na myśli sylwetkę zawodnika. Szkoda tylko, że wygląd nie walczy, a sylwetka przeważnie nijak się ma do formy w klatce, czy ringu. to MMA, a nie kulturystyka:beer:.

  Z drugiej strony jednakowoż jak zwykle docięty zawodnik przestaje imponować sylwetką, to znaczy często że gorzej przepracował okres przygotowawczy.

 7. Jak spojrzy się na tę jego formę i zrobi lekkiego zeza go widać kształt mordy jak na Marsie :juanlaugh:

  Tyle że tutaj widać mordę kosmity :usunto:

 8. Z drugiej strony jednakowoż jak zwykle docięty zawodnik przestaje imponować sylwetką, to znaczy często że gorzej przepracował okres przygotowawczy.

  Oczywiście, natomiast częściej jest jednak tak, że zwykle docięty zawodnik, jest zawsze tak samo docięty , a Ci pitolą o jakiejś wybitnej formie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.