Podczas gali KSW 56 w okrągłej klatce KSW zadebiutował niepokonany Mateusz Legierski. Polak w tym pojedynku wygrał na punkty z Francisco Barrio. Na razie nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Legierskiego w KSW, ale już dziś zgłosił się jeden chętny na walkę z nim.

Po zwycięskim starciu Legierskiego w jednym z postów organizacji KSW pojawiło się pytanie o to, kto może być następnym rywalem dla młodego Polaka. Na ten wpis zareagował Marcin Wrzosek, były mistrz KSW kategorii piórkowej, który napisał:

Ja akurat się nudzę więc chętnie przetestuje ten prospekt. Pierwsza gala KSW w nowym roku, bo Mateusz ma podobno COVID, a ja nie chce się zarazić. Czas wracać utrzeć nosa młodym kotom.

Marcin Wrzosek zdobył pas podczas gali KSW 37: Circus of Pain, kiedy to przez nokaut techniczny w drugiej rundzie zwyciężył z Arturem „Kornikiem” Sowińskim. Tytuł odebrał mu w kolejnym starciu Kleber Koike Ersbt. Po zwycięstwach z Romanem Szymańskim i Krzysztofem Klaczkiem, a także przegranym boju z Salahdinem Parnasse’em, zawodnik Shark Top Team wskoczył w ostatniej chwili do pojedynku o tymczasowy pas kategorii lekkiej z Normanem Parkiem. Po pięciu rundach walki niejednogłośnie zwycięzcą został wybrany Irlandczyk. W swoim ostatnim boju Marcin przegrał na punkty z Borysem Mańkowskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.