Mateusz Gamrot przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie pomaga w przygotowaniach do walki Dustina Poiriera. Przy okazji ma też okazję trenować z Kleberem Koike Erbstem, z którym rywalizował w klatce KSW.

Mateusz Gamrot przebywa aktualnie na Florydzie, gdzie trenuje w klubie American Top Team. Pomaga tam Dustinowi Poirierowi w przygotowaniach do walki z Islamem Makhachevem o pas mistrzowski wagi lekkiej. Walka jest zaplanowana na 1 czerwca. Przy okazji Polak ma możliwość trenowania z Kleberem Koike Erbstem, byłym mistrzem KSW wagi piórkowej.

Dobrze cię widzieć ponownie na macie, przyjacielu! Świetne rundy. Działamy!

Mateusz Gamrot zmierzył się z Kleberem Koike Erbstem w grudniu roku 2019. Podczas gali KSW 46 pokonał go i zdobył pas mistrzowski wagi piórkowej. Dzięki temu zwycięstwu Mateusz został pierwszym podwójnym czempionem w historii organizacji KSW. Na jego biodrach wisiał bowiem już wcześniej pas kategorii lekkiej.

Aktualnie Mateusz ma za sobą dziewięć starć w UFC, z których siedem wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. Walka z Rafaelem dos Anjosem była pierwszym pojedynkiem Polaka w roku 2024.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

H
Helsinki

Oplot Challenge
Light Heavyweight

151 komentarzy 979 polubień

Chciałbym zobaczyć ich pojedynek w BJJ.

Ciekawy kto kogo zwinąłby w precelka :bye::bye:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of cRe
cRe

UFC
Strawweight

7,580 komentarzy 15,376 polubień

Chciałbym zobaczyć ich pojedynek w BJJ.

Ciekawy kto kogo zwinąłby w precelka :bye::bye:

I ciekawe jaka by była różnica gi i nogi.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,900 komentarzy 47,337 polubień

Koike vs Parnasse.

@Helsinki to obejrzyj ich walkę, w bjj byłoby to samo, Gamer by go zapasami przerobił, ciekawsze byłoby w formie submission only.

Odpowiedz 1 Like