Volkan Oezdemir, który niedawno pokonał Jimiego Manuwę, liczy, że już niedługo zawalczy o pas z Jonem Jonesem, jednak jego zdaniem, aktualnie najlepszym przeciwnikiem dla niego były Alexander Gustafsson, który również celuje w pojedynek z mistrzem. W programie The MMA Hour, Oezdemir powiedział:

Uważam, że to najlepsze zestawienie. On skupia się na Jonesie, bo wie, że jestem niebezpiecznym zawodnikiem. Potrafię wyprowadzić nokautujący cios i walczę jak Anthony Johnson, a on miał trudną walkę z Johnsonem. Jestem więc przekonany, że on nie chce walczyć ze mną.

Wspominając natomiast ostatni pojedynek Jonesa z Danielem Cormierem, Oezdemir powiedział, że mistrz w tej walce nie zrobił na nim dużego wrażenia.

To był typowy Jon Jones, to był jego styl, ale nie widziałem tam żadnej nowej broni. Oczywiście, najprawdopodobniej on nie pokazał wszystkie co potrafi. Ta walka była dominująca, ale DC miał również w niej dobre chwile. Nie byłem jednak pod wrażeniem. Czekałem aż Jon Jones pokaże coś nowego. Z drugiej strony DC to również jeden z najlepszych fighterów na świecie, więc to też mogło być przyczyną takiego podejścia do walki.

 

5 KOMENTARZE

  1. Najśmieszniejsze jest to, że on ma taki wyraz twarzy jakby przed walką się bał, a tu taki zabijaka 😀

  2. A ja go właśnie widzę w walce z Cormierem. Uważam że Daniel zweryfikowałby cały ten hype.

  3. Bez przesady z tym fenomenem. Swego czasu wielu takich miało być a jakoś nie rozkwitali aż tak bardzo. Poczekajmy aż zawalczy właśnie z Gusem. Ja bym go chętnie też z Glover'em zobaczył.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.