Firas Zahabi, wieloletni trener Georgesa St. Pierre’a, kontynuuje swoją kampanię w kontekście zestawienia dla Kanadyjczyka dużej i przynoszącej ogromne zyski walki w UFC. Niedawno powiedział, że to co jest najbardziej interesujące, to jakiś epicki bój. Może z Mayweatherem? A może z McGregorem? Wygląda jednak na to, że Zahabi chce skupić się na pojedynku z Irlandczykiem. W rozmowie z serwisem Express.co.uk powiedział:

Nie uważam, żeby to był szalony pomysł, uważam, że byłaby to świetne walka. Conor McGregor jest mistrzem dwóch kategorii wagowych, a jego ręce mają w sobie dotyk śmierci. On wie co robi, jest bardzo inteligentny, niezwykle niebezpieczny i nikogo się nie boi. Walka z Georgesem była fenomenalna.

Zahabi uważa również, że to zestawienie byłoby rekordowe nie tylko dla UFC, ale również dla całego MMA.

Najprawdopodobniej byłaby to największa walka w historii UFC i całego MMA i nic by jej nie przebiło przez kolejnych dziesięć lat. Dlaczego więc tego nie zrobić?

 

28 KOMENTARZE

 1. To jak, piórkowa ma teraz dwóch pełnoprawnych mistrzów?

  To może lepiej będzie mówić, że Conor ma 4 pasy, po dwa w dwóch różnych organizacjach. Przecież tamtych też  nie stracił.

  Firaz, co ty chłopie pierdolisz.  Przestań  cukrzyć temu irolowi, bo i tak nie zawalczy z GSP. Za bardzo jest obsrany.

 2. Może teraz zrobią walkę o pas półśredniej między GSP i Conorem zabierając automatycznie bez walki pas Woodelyowi.

 3. Nie uważam, żeby to był szalony pomysł, uważam, że byłaby to świetne walka. Conor McGregor jest mistrzem dwóch kategorii wagowych, a jego ręce mają w sobie dotyk śmierci.

  Tak naprawdę to ledwo jest naciąganym mistrzem jednej kategorii. Rudy nie weźmie tej walki, a jakby wziął to by skończył gorzej niż z Diazem.

  Poza tym GSP podobno chory to o czym ten gość mówi?

 4. (…) zabierając automatycznie bez walki pas Woodelyowi.

  To jest bardzo dobra myśl, tylko po co zaraz jakieś superfighty? 😆

 5. zabierając automatycznie bez walki pas Woodelyowi.

  I to by było dobre posunięcie.

  Na pocieszenie daliby woodleyowi pas z bawełny – byłby to sympatyczny ukłon w stronę jego przodków.

 6. Myślę, że to możliwe że kiedyś zorganizują ten pojedynek. I GSP w takiej względnej formie jak z Bispingiem, byłby faworytem. Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić inny scenariusz tej walki, niż obijanie Conora w parterze przez kilka rund.

  Wróć..no chyba że by skończył, już w pierwszej 😆

 7. Jak już chcą świrować to właśnie niech zrobią coś z Woodleyem. Rudy pewnie by nie dał rady, ale GSP raczej tak.

 8. Conor McGregor jest mistrzem dwóch kategorii wagowych

  Co on pierdoli?? Jak mnie sianie takiej propagandy przez znanych ludzi wkurwia. Mistrzem 2 kategorii był tylko kilka dni. Teraz jest ledwo mistrzem jednej i tylko ze względu na swoją popularność. Kto inny już dawno by ten pas stracił.

  a jego ręce mają w sobie dotyk śmierci

  Umie przyjebać, ale do dotyku śmierci takiego jak ma Wulkan brakuje mu w chuj.

 9. Umie przyjebać, ale do dotyku śmierci takiego jak ma Wulkan brakuje mu w chuj.

  Można go nie lubić, rozumiem. Jednakże jak na piórkową, a może i nawet lekką to ma bardzo mocny cios. Inna sprawa, że raczej rozbija seriami, niż jednym mocnym uderzeniem. Trudno tu zestawiać go z Ngannou, Volkanem, czy Rumble’m, gdzie waga jest zupełnie inna. Swoją drogą walkę dwóch ostatnich bym zobaczył.

 10. Można go nie lubić, rozumiem. Jednakże jak na piórkową, a może i nawet lekką to ma bardzo mocny cios. Inna sprawa, że raczej rozbija seriami, niż jednym mocnym uderzeniem. Trudno tu zestawiać go z Ngannou, Volkanem, czy Rumble’m, gdzie waga jest zupełnie inna. Swoją drogą walkę dwóch ostatnich bym zobaczył.

  Zależy co kto ma na myśli mówiąc dotyk śmierci. Dla mnie jest to niepozorny cios, który usypia zawodnika. Ani Rumble, ani Ngannou nie mają czegoś takiego, bo u nich widać tą siłę jaką wkładają. Widziałem coś takiego tylko u Hunta i Wulkana. Nie mówię, że McGregor nie ma mocnego ciosu, ale dotyk śmierci to to nie jest, w moim przekonaniu.

 11. Jak Bisping nie ubił Gsp to gdzie ryży… .  Gsp przez ścieranie krwi z oktagonu pozostałej po poprzednich walkach

 12. Może teraz zrobią walkę o pas półśredniej między GSP i Conorem zabierając automatycznie bez walki pas Woodelyowi.

  Tak będzie, pisałem już o tym po walce z Bispingiem.

 13. mimo moich komentarzy, Conora jakoś lubię, ale pomysł tej walki to porażka, a wiadomo, że GSP w to celuje, nawet u Ariela powiedział, że nie bedzie wyzywał mniejszych zawodników do walki, bo to głupio wygląda, więc czeka na Conora, tylko czy Conor wie kto to GSP?

 14. Jak walka z Conorem wyleczy GSP z colitis ulcerosa to mamy przełom w medycynie. Po co brać sterydy i leki immunologiczne jak można zawalczyć z Rudym i po chorobie?

 15. Zależy co kto ma na myśli mówiąc dotyk śmierci. Dla mnie jest to niepozorny cios, który usypia zawodnika. Ani Rumble, ani Ngannou nie mają czegoś takiego, bo u nich widać tą siłę jaką wkładają. Widziałem coś takiego tylko u Hunta i Wulkana. Nie mówię, że McGregor nie ma mocnego ciosu, ale dotyk śmierci to to nie jest, w moim przekonaniu.

  Oczywiście, wszystko jest kwestią interpretacji "dotyku śmierci". Ja to widzę w ten sposób, że jest to pojedynczy cios, który usypia. Niezależnie od tego, czy widoczna jest wkładana w niego moc. Twoje wyjaśnienie też jest interesujące i być może nawet bliższe "dotykowi". W każdym razie nie chciałbym oglądać Conora w wadze półśredniej, bo to po prostu nie jest jego waga. A GSP albo niech wraca na pełen etat i próbuje zdetrownizować "ulubionego mistrza" forum, albo niech siedzi dalej na emeryturze.

 16. Jak Conor pokona GSP to tak jakby zdobył pas WW i MW.

  KONOR KRUL

  I bedzie posiadaczem 4 pasow jako jedyny w historii:bayan:forum splonie jak ta walke zorganizuja:lol:

 17. Jak Conor pokona GSP to tak jakby zdobył pas WW i MW.

  KONOR KRUL

  ja pierdole Conor na pewno w każdym wywiadzie by to podkreslał, że jest mistrzem 4 kategorii 😆 i ciągle zdjęcia z 4 pasami 😆

  ale by mu odjebało wtedy lol

 18. Jak już chcą świrować to właśnie niech zrobią coś z Woodleyem. Rudy pewnie by nie dał rady, ale GSP raczej tak.

 19. Conor McGregor jest mistrzem dwóch kategorii wagowych, a jego ręce mają w sobie dotyk śmierci.

  Co mają ręce Conora? Dotyk czego? Firas jak coś czasem powie to kapcie spadają.

  Walka i owszem rekordy by pobiła w MMA, ale nie jestem pewny, czy czasem jednak nie przekalkuluje tego GSP i nie zostawi sobie jej przynajmniej na później. Nie sądzę, aby to była pierwsza walka po powrocie z chorobowego. No chyba, że zamierza kończyć na tym GSP. Ja rozumiem, że chce Conora udusić, ale szybkościowo to Mac ma ogromną przewagę i powinien być bardziej skuteczny od Bispinga co skomplikuje ewentualne zwycięstwo. Zostały fajne walki do zrobienia i do sprzedania, szkoda, że z Whittakerem nie pyknie teraz, bo rekordy w AUS zrobiliby ładne, czeka też Łudli, a dopiero potem Conor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.