Fot: Esther Lin / MMAFighting

Shayna Baszler (MMA 15-11) kończy karierę w MMA i przechodzi do wrestlingu. WWE oficjalnie poinformowało o podpisaniu kontraktu przez 37-letnią podopieczną Josha Barnetta. Baszler potwierdziła tą informację na Twitterze:

Nie jest tajemnicą, że WWE złożyło także ofertę Rondzie Rousey, z którą Baszler wspólnie trenowała. Organizacja dąży do występu byłej mistrzyni wagi koguciej UFC na kolejnej WrestleManii.

Shayna w ostatnich pojedynkach w MMA prezentowała się bardzo słabo. Dwukrotnie przegrywała przez nokauty, a po zwolnieniu z największej organizacji MMA na świecie przegrała decyzją z Reiną Miurą na gali DEEP JEWELS 15.

2 KOMENTARZE

  1. Żal. Niech spieprza na szczaw. Każdy kto idzie do WWE zasługuje na takie pożegnanie, nawet dosadniej. Zresztą.. gówno reprezentowała i tak. Jedynie dobre, że miała odwagę stoczenia walki z Cyborg (ostatnio walczyła też z Nunes, skutek: przegrana przez TKO poprzez _leg_kick_ – no brawo, przynajmniej nie poddanie po ciosach ; )

  2. Pietras: racja, za nadstawianie karku – tak. Nawet, jeżeli na pewnym etapie nie mające zbyt dużo sensu.Mars255: Obrońco moralności, to mogła to zrobić dużo wcześniej, bo jak widać zadatków nie miała, a mózg i nie tylko zdążyła mieć obity jeszcze bardziej.WWE to chłam, jego uczestnicy zasługują na analogiczny "szacunek". Ale co kto lubi ; )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.