Wszyscy wiemy, iż Nate Diaz nie dogadywał się w przeszłości najlepiej z organizacją UFC. Młodszy z braci Diaz wierzy, że powinien zarabiać więcej, przez co często krytykuje działania swojego pracodawcy. Bruce Buffer, legendarny konferansjer UFC, w wywiadzie dla TMZ skomentował zachowania Nate’a.

Kocham Nate’a, ale swoją gadką on zawsze pozostawia niesmak. Nate, słyszałem, że zarobiłeś 7 milionów dolarów albo i więcej za swoją ostatnią walkę. Nie chcę słyszeć Twojego marudzenia na temat Twojej promocji przez UFC.

Powinieneś dziękować UFC, kłaniać się Danie White za każdym razem jak go widzisz, tak samo jak Ariemu Emmanuelowi, Patrickowi Whitesellowi. Masz 7 milionów dolarów, może nawet więcej – bardzo się cieszę z tego powodu Nate. Proszę Cię – skończ marudzić.

Zawodnik odpowiedział Bufferowi na swoim profilu na Twitterze.

Bruce Buffer, co jest kur*a, przestać podlizywać się UFC. Ty się kłaniasz, ale dlaczego ja miałbym to robić? Je*ać to, Ty rób sobie co chcesz, ja nie mam zamiaru kłaniać się nikomu za żadne pieniądze…

Nate ma zmierzyć się z Dustinem Poirierem na UFC 230 w Nowym Jorku, lecz nie tak dawno sam Diaz stwierdził, że nie ma zamiaru walczyć w klatce UFC. Organizacja na ten moment nie odwołała tej walki.

3 KOMENTARZE

  1. "ja nie mam zamiaru kłaniać się nikomu za żadne pieniądze" hahaha i to jest bardzo dobra postawa życiowa 🙂

  2. Ja bym powiedział, że UFC nie ma całkowicie planu promocji dla Nate-a bo tego się nie da zaplanować. Diazy to Diazy, tego nie pomalujesz. Jak wróci starszy to też się zaczną dymy.

  3. Nate ostatnimi czasy już chyba nawet swoich fanów nieco wkurwia….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.