Wszyscy wiemy, iż Nate Diaz nie dogadywał się w przeszłości najlepiej z organizacją UFC. Młodszy z braci Diaz wierzy, że powinien zarabiać więcej, przez co często krytykuje działania swojego pracodawcy. Bruce Buffer, legendarny konferansjer UFC, w wywiadzie dla TMZ skomentował zachowania Nate’a.

Kocham Nate’a, ale swoją gadką on zawsze pozostawia niesmak. Nate, słyszałem, że zarobiłeś 7 milionów dolarów albo i więcej za swoją ostatnią walkę. Nie chcę słyszeć Twojego marudzenia na temat Twojej promocji przez UFC.

Powinieneś dziękować UFC, kłaniać się Danie White za każdym razem jak go widzisz, tak samo jak Ariemu Emmanuelowi, Patrickowi Whitesellowi. Masz 7 milionów dolarów, może nawet więcej – bardzo się cieszę z tego powodu Nate. Proszę Cię – skończ marudzić.

Zawodnik odpowiedział Bufferowi na swoim profilu na Twitterze.

Bruce Buffer, co jest kur*a, przestać podlizywać się UFC. Ty się kłaniasz, ale dlaczego ja miałbym to robić? Je*ać to, Ty rób sobie co chcesz, ja nie mam zamiaru kłaniać się nikomu za żadne pieniądze…

Nate ma zmierzyć się z Dustinem Poirierem na UFC 230 w Nowym Jorku, lecz nie tak dawno sam Diaz stwierdził, że nie ma zamiaru walczyć w klatce UFC. Organizacja na ten moment nie odwołała tej walki.

37 KOMENTARZE

 1. co za zjeb, niech wraca do walczenia za 50k podstawy może to go trochę utemperuje.

  dlaczego on ma walczyć za 50k podstawy, jak za ostatnią walkę dostał 7 milionów?:beczka: i majn ewentował na dwóch najbardziej kasowych ppv w historii UFC, te wyniki to zasługa Łysego?dlaczego nie wykręcają takich wyników na bieżąco, w boksie zawodnicy dostają dużo większy kawałek tortu z jakiegoś powodu, w UFC więcej jak 1M sprzedanych ppv to zasługa zarządu:beczka:

 2. Wyrzućcie go, niech inne organizacje się z nim męczą. Tylko do KSW niech nie idzie, bo polskie Karyny lubiące sebixów,będą w kolejce stały aby dać mu pupy 😀

 3. "ja nie mam zamiaru kłaniać się nikomu za żadne pieniądze" hahaha i to jest bardzo dobra postawa życiowa 🙂

 4. "ja nie mam zamiaru kłaniać się nikomu za żadne pieniądze" hahaha i to jest bardzo dobra postawa życiowa 🙂

  Tak jest, ale jest dużo łatwiejsza do wprowadzenia w życie kiedy już masz te 7 mln dolarów na koncie 😆 Obaj mają trochę racji. Ewentualnie to jest plan UFC na promocje Nate`a, pokazać jakim jest Bad Boyem itd.

 5. "ja nie mam zamiaru kłaniać się nikomu za żadne pieniądze" hahaha i to jest bardzo dobra postawa życiowa 🙂

  O ile kogoś na nią stać. Literalnie 😆

 6. Ja bym powiedział, że UFC nie ma całkowicie planu promocji dla Nate-a bo tego się nie da zaplanować. Diazy to Diazy, tego nie pomalujesz. Jak wróci starszy to też się zaczną dymy.

 7. Jak już to powinien się kłaniać Conorowi, bez niego nigdy by nie powąchał miliona. Dana i reszta płaciła mu po 50k przez całą karierę.

 8. Jak już to powinien się kłaniać Conorowi, bez niego nigdy by nie powąchał miliona. Dana i reszta płaciła mu po 50k przez całą karierę.

  Gdyby go nie pokonał to by nie dostał tej kasy. Z tego co pamiętam to w pierwszej walce to Conor mu się pokłonił… Aż po same kostki. No i potem dostał to czego chciał – najbardziej klasowa walka w UFC.

 9. Gdyby go nie pokonał to by nie dostał tej kasy. Z tego co pamiętam to w pierwszej walce to Conor mu się pokłonił… Aż po same kostki. No i potem dostał to czego chciał – najbardziej klasowa walka w UFC.

  To prawda, ale Conor stworzył mu tą okazję. Okazję którą później Nate wykorzystał, dlatego dzisiaj jest bogaty. Dana i spółka mu tej okazji nie stworzyli.

 10. To prawda, ale Conor stworzył mu tą okazję. Okazję którą później Nate wykorzystał, dlatego dzisiaj jest bogaty. Dana i spółka mu tej okazji nie stworzyli.

  Dostał szansę, bo Conor brał walki nawet jak mu przeciwnicy wypadali, poza tym to był idealny przeciwnik dla Conora, ze względu na kontrast osobowości: gangsta – clown.

 11. O, Bruce chce chyba żeby mu Nate pomógł liściem wykręcić 360° podczas przedstawiania zawodników.

 12. #Dustinmusisz

  Obawiam się, że nie będzie miał okazji zdeklasować pajaca. Tradycyjnie pewnie zrezygnuje z walki i dalej będzie płakać przez Twittera jak rasowy gangster

 13. Trzeba mieć swoje zasady i tego uczy ulica/podwórko. Większość to śmieszy, ale oni po prostu nigdy nie zrozumieją pewnej mentalności. 209!

 14. Bracia Diaz sa legenda i symbolem mma. Walka Nick'a z Takanori Gomi to jedna z najlepszych walk mma ever 🙂 a Nate zdobyl chyba najwiecej bonusow w UFC. Poza tym maja niepowtarzalna stylowe 😀  Wedlug mnie Nate ma racje – obaj zasluguja na wiecej! Stockton 209 !!!

 15. Ja bym powiedział, że UFC nie ma całkowicie planu promocji dla Nate-a bo tego się nie da zaplanować. Diazy to Diazy, tego nie pomalujesz. Jak wróci starszy to też się zaczną dymy.

  Ech, kurwa, dokładnie. Kojarzycie takich typów w swoich miastach? No właśnie. To ten sam charakter, ulicznik. Tego nie pomalujesz, to Diazy :brainoverload:

 16. Niech się lepiej biją a nie wykłócają w internecie.

  Przygotowania zaczął od razu po wpisie Nate'a:

  Buffer by mu najebal

  jeśli walka odbyła by się w windzie to by wygrał. pdk

  Buffer by mu najebal

 17. Niech się lepiej biją a nie wykłócają w internecie.

  Gdyby do tej walki doszło kto zastąpił by Bruce'a na stanowisku konferansjera.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.