A konkretnie to Bud Light. UFC ogłosiło dzisiaj podpisanie „mocnej” 3 letniej umowy sponsorskiej z największa firma w dotychczasowej historii tej organizacji. Umowa zaczyna działać od 24 maja i obejmie UFC oraz WEC.

Dana White : „Ściągnięcie Anheuser-Busch oraz Bud Light to dla nas , naszych fighterów i dla naszych fanów ogromna sprawa. Mamy najlepiej sprzedające się piwo świata i jedną z największych marek na świecie jako naszego sponsora. Jeśli nasze ratingi TV, numery PPV i dane ze sprzedaży nie były wystarczające, to to zdecydowanie ustawia UFC jako głównego gracza w biznesie związanym ze sportem”

Co to oznacza ? ? ? Dwa słowa : GIGANTYCZNĄ KASĘ dla ….UFC J A jak …

10 KOMENTARZE

  1. Konkret bo to daje dobre podejście do biznesu MMA a nie jak w Polsce lalusiowci manadżerowie co na dźwięk słowa „walki” ..pieprzą trzy po trzy: ” ale to się xle kojarziiii”

  2. skoro grube pieniadze przychodza do ufc to chyba nalezy sie rowniez fighterom

  3. nie wkurw…. mnie w sobote ufc a ja w niedziele do szkoly wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr shitttttttttttttttttttttttttttt

  4. bud lite jest przekozacki. typowo amerykanski sikacz, ale poprostu go uwielbiam. podobny do millera. wchodzi jak woda, ale swoje procenty ma. idealny na pajacowanie w pubie.

  5. A ja najbardziej lubię wspierać rodzimy przemysł piwowarski więc moim pierwszym wyborem jest Perła Mocna. Nie ma to jak browar z własnego miasta 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.