Organizacja UFC przygotowała materiał prezentujący najlepsze skończenia w wykonaniu Taia Tuivasy w oktagonie.

Tai Tuivasa aż siedem z ośmiu wygranych w UFC zdobył nokautując swoich rywali. Sile jego uderzeń ulegli tacy zawodnicy jak: Derrick Lewis, Greg Hardy czy Stefan Struve.

Przed nadchodzącą walką Tuivasy z Cirylem Gane, organizacja UFC przygotowała materiał prezentujący nokauty fundowane rywalom przez Tuivasę.

Gala UFC Fight Night: Gane vs Tuivasa odbędzie się 3 września w Accor Arena w Paryżu. Będzie to pierwsze wydarzenie marki UFC przygotowane we Francji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

G
Guest

Na zawsze zapamiętam złożenie Lewisa do spania :antonio: szkoda, że go jeszcze nie dobił ze 2 razy, tak jak ten czarny kutong robi to nieprzytomnym przeciwnikom.

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,115 komentarzy 13,081 polubień

Gość ma naprawdę wielkie serce do walki i głowę z betonu. Gane miażdży go techniką i lekkością, ale jak czysto trafi to może być ciekawie.

Odpowiedz polub

s
sp0ngelele

BAMMA
Flyweight

735 komentarzy 582 polubień

Gość ma naprawdę wielkie serce do walki i głowę z betonu. Gane miażdży go techniką i lekkością, ale jak czysto trafi to może być ciekawie.

Jesli Tuivasa nokautował to zazwyczaj w klinczu lub kiedy przeciwnicy nie byli mobilni na nogach, tylko stali za podwojna garda, tutaj nie bedzie miał az tak łatwo, bo Gane jest za mobilny zeby dac sie trafic, a sam cios Tuivasy nie jest tak nokautujacy jak np. Lewisa czy Francisa, mowa oczywiscie o trafieniach pojedynczych

Odpowiedz 5 polubień