Derek Brunson podczas następnego występu w oktagonie UFC chciałby stanąć w szranki z Seanem Stricklandem. Kontrowersyjnemu Amerykaninowi spodobał się pomysł takiego potencjalnego zestawienia, aczkolwiek na przeszkodzie stoi zaproponowany termin batalii.

Wyżej wymienieni zawodnicy znajdują się w ścisłej czołówce kategorii średniej i aktualnie obaj celują w powrót na zwycięską ścieżkę po dotkliwych przegranych. Z rankingowego punktu widzenia ich przypuszczalna konfrontacja ma spory sens, a więc nic dziwnego, że ten pomysł szybko przypadł do gustu matchamkerom największej organizacji MMA na świecie .

W ostatnim czasie Derek Brunson kilkukrotnie za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził zainteresowanie walką z Seanem Stricklandem, co przyczyniło się do rozpoczęcia negocjacji z „Tarzanem” przez przedstawicieli UFC. 31–latek z chęcią podejmie rękawicę, lecz taki pojedynek musiałby dojść do skutku w najbliższej przyszłości, co w swoim stylu wyjaśnił w poniższym materiale wideo.

Miałem rozmowę [z UFC]. Powiedziano mi, że Derek Brunson chce się ze mną zmierzyć. Myślę sobie: świetnie – sprawię, że ten typ zatańczy w klatce – robimy to. Tyle tylko, iż oznajmiono mi, że on chciałby zawalczyć za pięć lub sześć miesięcy. Brunson, wyświadcz mi i sobie przysługę – przestań być przygłupem, pokaż jaja i stańmy w szranki za dwa lub trzy miesiące. Nie mam zamiaru czekać, ku*wa, sześciu miesięcy, żeby się z tobą zmierzyć. Jestem pewien, że Jared Cannonier zawalczyłby ze mną w przyszłym miesiącu.

Strickland ostatnią batalię stoczył na początku lipca, kiedy to już w pierwszej rundzie został brutalnie znokautowany przez Alexa Pereirę i tym samym zakończyła się jego imponująca seria sześciu wygranych z rzędu. Natomiast będący wówczas na fali pięciu zwycięstw Brunson w połowie lutego musiał uznać sportową wyższość Jareda Cannoniera, który rozprawił się z nim przed czasem. Ci wojownicy zajmują odpowiednio siódmą i czwartą pozycję w drabince dywizji. Warto też podkreślić, iż przed minionymi porażkami byli o krok od walki mistrzowskiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Vvallachia

UFC
Middleweight

12,837 komentarzy 27,147 polubień

No pół roku w chuj długo, Brunson wiek nie po jego stronie to nie wiem na chuj chce tyle czekać

Odpowiedz polub

Roshi

UFC
Heavyweight

17,380 komentarzy 50,251 polubień

Dwa dzbany :juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

B.I.G Makumba

UFC
Lightweight

8,932 komentarzy 14,057 polubień

No pół roku w chuj długo, Brunson wiek nie po jego stronie to nie wiem na chuj chce tyle czekać

bo shitland z każdym miesiącem degraduje sie do postaci jaskiniowca i Brunson chce mieć przewagę inteligencji

Odpowiedz 6 polubień