Derek Brunson podczas następnego występu w oktagonie UFC chciałby stanąć w szranki z Seanem Stricklandem. Kontrowersyjnemu Amerykaninowi spodobał się pomysł takiego potencjalnego zestawienia, aczkolwiek na przeszkodzie stoi zaproponowany termin batalii.

Wyżej wymienieni zawodnicy znajdują się w ścisłej czołówce kategorii średniej i aktualnie obaj celują w powrót na zwycięską ścieżkę po dotkliwych przegranych. Z rankingowego punktu widzenia ich przypuszczalna konfrontacja ma spory sens, a więc nic dziwnego, że ten pomysł szybko przypadł do gustu matchamkerom największej organizacji MMA na świecie .

W ostatnim czasie Derek Brunson kilkukrotnie za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził zainteresowanie walką z Seanem Stricklandem, co przyczyniło się do rozpoczęcia negocjacji z „Tarzanem” przez przedstawicieli UFC. 31–latek z chęcią podejmie rękawicę, lecz taki pojedynek musiałby dojść do skutku w najbliższej przyszłości, co w swoim stylu wyjaśnił w poniższym materiale wideo.

Miałem rozmowę [z UFC]. Powiedziano mi, że Derek Brunson chce się ze mną zmierzyć. Myślę sobie: świetnie – sprawię, że ten typ zatańczy w klatce – robimy to. Tyle tylko, iż oznajmiono mi, że on chciałby zawalczyć za pięć lub sześć miesięcy. Brunson, wyświadcz mi i sobie przysługę – przestań być przygłupem, pokaż jaja i stańmy w szranki za dwa lub trzy miesiące. Nie mam zamiaru czekać, ku*wa, sześciu miesięcy, żeby się z tobą zmierzyć. Jestem pewien, że Jared Cannonier zawalczyłby ze mną w przyszłym miesiącu.

Strickland ostatnią batalię stoczył na początku lipca, kiedy to już w pierwszej rundzie został brutalnie znokautowany przez Alexa Pereirę i tym samym zakończyła się jego imponująca seria sześciu wygranych z rzędu. Natomiast będący wówczas na fali pięciu zwycięstw Brunson w połowie lutego musiał uznać sportową wyższość Jareda Cannoniera, który rozprawił się z nim przed czasem. Ci wojownicy zajmują odpowiednio siódmą i czwartą pozycję w drabince dywizji. Warto też podkreślić, iż przed minionymi porażkami byli o krok od walki mistrzowskiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,711 komentarzy 31,965 polubień

No pół roku w chuj długo, Brunson wiek nie po jego stronie to nie wiem na chuj chce tyle czekać

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,600 komentarzy 76,215 polubień

Dwa dzbany :juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,831 komentarzy 18,621 polubień

No pół roku w chuj długo, Brunson wiek nie po jego stronie to nie wiem na chuj chce tyle czekać

bo shitland z każdym miesiącem degraduje sie do postaci jaskiniowca i Brunson chce mieć przewagę inteligencji

Odpowiedz 6 polubień