Mistrz organizacji M-1 Global w kategorii średniej Bruno Silva (MMA 19-6), podpisał kontrakt z UFC. Brazylijczyk zwakował pas rosyjskiej organizacji i został zawodnikiem światowego potentata między innymi dzięki współpracy zawiązanej w lipcu zeszłego roku przez M-1 i UFC, która nazwana została UFC Russia. Na jej mocy, mistrzowie rosyjskiej organizacji mają unikalną szansę angażu w UFC.

Bardzo się cieszę i chcę podziękować całej organizacji M-1. Macie całą moją wdzięczność i szacunek. Dziękuję tak naprawdę wszystkim, którzy mnie wspierali i szli ze mną ramię w ramię. Rosja i M-1 – kocham Was!

Brazylijczyk stoczył dla rosyjskiej organizacji tylko dwie walki. Pierwsza z nich zakończyła się jego zwycięstwem w 1 rundzie przez KO, a jego przeciwnikiem w tym pojedynku był Alexander Shlemenko (MMA 58-12-1NC). W drugim starciu zmierzył się z Artemem Frolovem (MMA 12-1) i nokautując Rosjanina w czwartej rundzie, został mistrzem organizacji M-1 Global w kategorii średniej.

Bruno Silva zadebiutuje w UFC na gali Fight Night 154, która 22 czerwca odbędzie się w Greenville. Przeciwnikiem Blindado będzie Deron Winn (MMA 5-0), dla którego również będzie to debiut w największej organizacji na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.