Freddie Roach, legendarny trener boksu, który pracuje z Georgem St. Pierrem przygotowując go do walki z  Michaelem Bispingiem, będzie również stał w narożniku Kanadyjczyka w trakcie tej konfrontacji. Obaj panowie mieli już okazję trenować z sobą w przeszłości, dzięki temu Roach może porównać umiejętności GSP z wcześniejszych czasów jego aktywności sportowej. Podczas niedawnej rozmowy z Fight Hub TV, Roach powiedział, że ciosy GSP są teraz znacznie mocniejsze, niż dawniej.

Ponieważ walczy w innej kategorii wagowej jest teraz nieco większy i nieco silniejszy, niż był wcześniej. Jego ciosy natomiast są znacznie mocniejsze. Uważam, że Georges jest teraz znacznie lepszym sportowce i myślę, że będzie to widać w walce.  Jego atletyzm pomoże mu w tej walce.

Roach dodał również, że jako trener boksu skupia się oczywiście na stójce, ale w walce MMA należy pamiętać o umiejętnościach, dzięki którym się wygrywa.

Znam bokserskie umiejętności Georgesa i wiem jak daleko dzięki nimi może dojść w walce, ale pamiętajmy, że to nie jest jego broń numer jeden.

1 KOMENTARZ

  1. Dla mnie jest wlasnie szokiem jak wiele ludzi stawia Bispinga w roli faworyta w tym starciu. Kur** mac…Bispinga!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.