Po tym jak odwołano walkę mistrzowską pomiędzy Alexandrem Volkanovskim i Brianem Ortegą, Ortega postanowił przedstawić fanom jak zapatruje się na całą sytuację.

Do walki obu panów miało dojść 27 marca na gali UFC 260, jednak z powodu zachorowania na COVID-19 mistrza kategorii piórkowej, walka będzie musiała zostać przeniesiona na inny termin.

Po ogłoszeniu tej informacji Volkanovski napisał w mediach społecznościowych, że pracował bardzo ciężko, aby przygotować się na ten pojedynek i jest załamany, że doszło do takiej sytuacji.

Teraz natomiast Brian Ortega skomentował sytuację mówiąc w mediach społecznościowych:

Volkanovski zrobił wszystko dobrze i ja również. Wiem Alex, że wziąłbyś tę walkę nawet mając koronawirusa. Takim jesteś człowiekiem. Mam nadzieję, że czujesz się dobrze i szybko wrócisz do zdrowia, a walkę po prostu przełożymy. Trzymajmy się w formie, a gdy to całe g*wno minie, zawalczymy.

Na razie nie wiadomo jaki będzie nowy termin walki mistrzowskiego obu zawodników.

Brian Ortega, który walcząc z Volknovskim stanie przed szansą zdobycia tytuł mistrzowskiego kategorii piórkowej organizacji UFC, zapowiedział niedawno, że nawet jeśli tego dokona, będzie chciał sobie coś jeszcze udowodnić, aby w pełni czuć się czempionem. Zawodnik liczy na to, że będzie mógł zrewanżować się Maxowi Hollowayowi za pierwszą i jedyną przegraną w karierze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.