brain bowles mięśnie

(Fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Jak poinformował portal MMFighting.com, UFC zwolniło ośmiu zawodników, wśród których znalazł się były mistrz organizacji WEC w wadze koguciej, Brian Bowles (MMA 10 – 3). Pozostali zwolnieni to: Stanislav Nedkov (MMA 12 – 2, 1 NC), Andy Ogle (MMA 9 – 6) Akira Corassani (MMA 12 – 6, 1 NC), Humberto Brown Morrison (MMA 4 – 5), Rodolfo Rubio Perez (MMA 12 – 7), Juan Puig (MMA 11 – 4) oraz Tim Gorman (MMA 8 – 4).

Bilans Briana w oktagonie to dwa zwycięstwa oraz dwie porażki. Ostatnią walkę stoczył w maju 2013 roku na gali UFC 160. Przegrał wtedy z Georgem Roopem (MMA 15 – 11 – 1) przez nokaut techniczny. Co gorsza, testy przeprowadzone po walce wykazały zawyżony poziom testosteronu w jego organizmie, skutkując dziewięciomiesięcznym zawieszeniem przez Komisję Sportową Stanu Nevada. Wielomiesięczna absencja stała się motywem przewodnim jego pobytu UFC, gdyż wielokrotnie ulegał kontuzjom. W styczniu doszło do aresztowania Briana wraz z jego partnerką pod zarzutem posiadania Metamfetaminy.

Stanisłav Nedkov został zwolniony z powodu przegrania trzech walk z rzędu. Jego bilans w UFC to jedno zwycięstwo, trzy porażki i jedna walka oznaczona jako „no contest”. Było to przegrane starcie z Thiago Silvą (MMA 16 – 3, 2 NC), którego wynik zmieniono z powodu oblania testów antydopingowych przez Brazylijczyka.

Andy Ogle oraz Akira Corassani również zostali zwolnieni z powodu odniesienia trzech porażek z rzędu. Uczestnicy programu The Ultimate Fighter: Brown, Rubio oraz Gorman mają łączny bilans składający się z czterech porażek. Juan Puig przegrał obydwie z swoich walk w UFC.

20 KOMENTARZE

 1. TheChosen1

  Akira fajnie tracil przytomnosc – ja bede tesknil.

  Faktycznie, ładnie na plecki padał, niczym trup w filmie klasy B. 🙂

 2. To, że w UFC w ogóle walczył ktoś taki jak Morrison pokazuje, jak bardzo niestety spadł prestiż tej organizacji. Przyszedł tam z rekordem 4-4 po starciach stoczonych z samymi noname'ami i przegraną ostatnią walką. Wstyd, że w ogóle kogoś takiego zatrudnili.

 3. Arlovski

  Na KSW Londyn jak znalazł. Tylko to ogór.

  A myślisz, że dlaczego to napisałem? c:

 4. Andy jest efektownym zawodnikiem. Ostatnia porażka nic nie znaczy, trafił na kota 🙂

  Nedkova do KSW można, testy problemem nie będą, odległość chyba też. Akira też byłby ciekawym dodatkiem.

 5. Szady

  Faktycznie, ładnie na plecki padał, niczym trup w filmie klasy B. 🙂

  No to ma gość robotę na sportowej emeryturze.

 6. Bowles może trafi do WSOF jeśli będzie chciał i mógł dalej walczyc – jeszcze gdy walczył w WEC jarałem się jego walkami . Ogla pewnie zgarnie Bamma albo jakaś inna angielska federacja .

 7. Bo żadnym nie ma co płakać, ale Ogla to bym w naszym kraju chętnie zobaczył 😆

 8. No fajnie by było Nedkova w KSW, w półciężkiej myślę, że dałby sobie radę, ale i tak duet K&L go nie wezmą 😀

 9. Jacek Okninski

  Stanisłav Nedkov został zwolniony z powodu przegrania trzech walk z rzędu. Jego bilans w UFC to jedno zwycięstwo, trzy porażki i jedna walka oznaczona jako „no contest”

  przy czym wyżej jest rekord podany 12-2-1 który jest nota bene poprawny, błąd w druku 😎

  Bowles, Ogle, Corassani i Nedkov DO KSW! 😆

 10. Corassani zakończył karierę po ostatniej porażce było już o tym dawno…

 11. Grubas

  Corassani zakończył karierę po ostatniej porażce było już o tym dawno…

  Przejście na emeryturę tylko "zamraża" kontrakt z UFC. Ewentualny powrót równa się z koniecznością wywiązania się z wszystkich obligacji, jeżeli jakieś zostały. Corassani nie musi się tym martwić, gdyż UFC (w związku z zakończeniem przez niego kariery) rozwiązało jego kontrakt, zostawiając mu pole do manewru względem przyszłości.

 12. Dobrze wiemy jak wygląda to kończenie karier przez zawodników MMA
  Ryby nie biorą i trzeba wracać do klatki 🙂

 13. Jacku wiem o tym dobrze ale ja chciałem przypomnieć innym osobom które pisały wyżej że chcą go w KSW!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.