Jorge Masvidal, który zdecydował się wejść w zastępstwie za Gilberta Burnsa do walki mistrzowskiej z  Kamaru Usman na UFC 251 nie dał rady pokonać aktualnego czempiona.

Masvidal bardzo chciałby jednak rewanżu z Usmanem i zaraz po tym pojedynku, podczas spotkania z mediami, Masvidal powiedział:

Popełniłem wiele błędów. Próbowałem bić się z nim w pewnych miejscach, ale nie miałem po prostu najlepszej kondycji. Jak tylko się od niego uwalniałem to on klinczował i wracał do swojego świata. Nie będę mu nic zabierał. Wygrał sprawiedliwie. Zrobię wszystko żeby znów być pierwszym w kolejce i ponownie się z nim bić.

Kolejnym rywalem Usmana prawdopodobnie będzie Gilbert Burns, natomiast Brendan Schaub, były zawodnik UFC, uważa, że tylko Masvidal może pokonać Usmana.

Jedynym zawodnikiem, który może pokonać Usmana jest Masvidal po przejściu całego obozu przygotowawczego. Nawet w takiej sytuacji będzie to dla niego poważne wyzwanie, ale z pełnym przygotowaniem może tego dokonać. Żaden inny przeciwnik tego nie zrobi. Usman będzie mistrzem przez bardzo długi czas, dopóki Masvidal się na niego odpowiednie nie przygotuje.

Daniel Cormier, były mistrz UFC, upatruje natomiast pogromcy Usmana w osobie Gilbera Burnsa.

Zobacz również: Cormier: „Usman przegra z Burnsem jeśli zawalczy tak jak z Masvidalem”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.