Brendan Allen już w najbliższy weekend wejdzie ponownie do klatki UFC. Amerykanin liczy na to, że jeśli wygra, może będzie mógł się zmierzyć po raz drugi z Seanem Stricklandem.

6 kwietnia w hali Apex Brendan Allen miał zawalczyć z Marvinem Vettorim. Włoch wypadł jednak z tego zestawienia z powodu kontuzji, a jego miejsce zajął Chris Curtis. Będzie to rewanż tych zawodników. W pierwszej walce Allen przegrał, ale teraz nastawia się na tryumf i liczy, iż w kolejnym pojedynku będzie mógł dostać następny rewanż. W rozmowie dla The Schmo Allen stwierdził:

Nigdy nie wiadomo, jak wszystko się w naszej wadze poukłada. Trudno powiedzieć, kto mógłby być moim kolejnym przeciwnikiem, ale mam nadzieję, że będzie to Sean. Wydaje się, że jest ostatnim aktualnie dostępnym zawodnikiem. Jeśli nie mogę dostać mistrza, to liczę na walkę z Seanem.

Brendan Allen zmierzy się z Seanem Stricklandem w roku 2020 i podczas gali UFC Fight Night 182 został przez niego rozbity w drugiej rundzie starcia. Allen zajmuje aktualnie szóste miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi średniej UFC. Strickland jest w tym zestawieniu na miejscu pierwszym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Flyweight

1,822 komentarzy 3,926 polubień

Brendan Allen zmierzy się z Seanem Stricklandem w roku 2020

Czyli pandemia przed Nami... :eddieconspiracy:

Odpowiedz 1 Like