Perspektywistyczna zawodniczka kategorii słomkowej, Brazylijka Amanda Ribas została zawieszona na 2 lata przez USADA za stosowanie niedozwolonych substancji. Wykryto je w czerwcowym teście jeszcze przed pierwszą walką Ribas w organizacji, która miała odbyć się na TUF 25 Finale. Substancją, którą znaleziono w jej organizmie była ostaryna.

2 lata to maksymalny wymiar kary za tego typu wykroczenie. Zawieszenie 24-latki zakończy się 7 czerwca 2019 roku.

41 KOMENTARZE

 1. Chyba jedyna Brazylijka w UFC, ktora nie wyglada jak tranzol i akurat ja zlapano :razz:jelen:.

  Gadelha ma zajebisty tyłek

 2. Gadelha ma zajebisty tyłek

  No ma, w ogole mysle,ze fajna lacha byla przed tym jak zaczela tylek kluc . Teraz jak dla mnie za duzo z faceta ma .

 3. I'm Amanda Ribas, MMA and UFC fighter.

  I recently found the steroid Ostarine in one of my examinations conducted by the USADA Organization before my debut in the UFC.

  Those who know me know my opinion about this type of product. I was an athlete of the Brazilian Judo team, I am a professional MMA fighter and I have always been completely against this kind of thing.

  When the positive came on the exam I, along with my manager and my coach, put together all the supplements and remedies I had used and sent them to USADA to try to find out how it appeared in my body.

  I never used dopping, and I did not know what the substance was until then.

  After spending a lot of money on the tests, which are paid for by the athlete, we learned that Ostarine had not been found.

  But in one of the supplements was found Clumbeterol, a substance that, despite not appearing in my antidopping tests, is also classified as illegal.

  I have never used dopping of any kind and I feel extremely humiliated and harmed by being paying for something I did not do.

  The appearance of Clumbeterol in one of the supplements previously used by me shows the poor quality and monitoring of some manufacturers of this type of product. It happened to me, as well as other Brazilian athletes.

  I want to declare my innocence here, and leave an immense warning to all other professional athletes in Brazil about the risk that this type of consumption presents to our lives and careers.

  I will take the mission to alert everyone !!!

  I'm going to continue the strong training to go in search of the UFC belt

 4. No ma, w ogole mysle,ze fajna lacha byla przed tym jak zaczela tylek kluc . Teraz jak dla mnie za duzo z faceta ma .

  Ten efekt jeszcze da się odwrócić :D. Jak dla mnie też ma zdecydowanie za dużo mięśnia

 5. Chyba jedyna Brazylijka w UFC, ktora nie wyglada jak tranzol i akurat ja zlapano :razz:jelen:.

  Pewnie dlatego. Rozumiesz – transów nie wolno testować, bo to seksizm, czy cokolwiek. Wpisz se co chcesz, a niedługo to będzie prawdą.

  Jeden z rurkowców ostatnio mi tłumaczył, że nie wolno go obrażać, bo jest dorosły i odpowiedzialny, na co zrobiłem mu wjazd na chatę o trzeciej w nocy, jak się zaćpał i nachlał, i uznał, że jest wystarczająco widno, by zacząć zbijać młotkiem łóżko, które mu się rozpierdoliło…

  Powiedziałem mu, że za chwilę ma na chacie policję, no i musiał opuścić w trybie natychmiastowym mieszkanie, choć krzyczałem za nim, że aż tak szybko nie przyjadą, i może spokojnie dokończyć proces naprawy łóżka, a młotek w czaszce nie powinien mu w tym przeszkadzać, bo i tak jest odpowiedzialny. Kurwie jebane!

 6. Ten efekt jeszcze da się odwrócić :D. Jak dla mnie też ma zdecydowanie za dużo mięśnia

  Nie da się, przebudowało kościec, w szczególności twarz. Damn, co z Tobą?

 7. Hmm, męskie dupy Ci w głowie? A już Cię lubiłem, mordeczko…

  Jak Twoim zdaniem Claudia mam męska dupe to radzę się wybrać do okulisty 🙂

 8. Jak Twoim zdaniem Claudia mam męska dupe to radzę się wybrać do okulisty 🙂

  Jak lubisz ruchać facetów z kobiecymi dupami…ech. Co ja w ogóle piszę, i po co to komu, i na co to…

 9. ale ostaryna w polsce jest legalna? normalnie ja mozna kupic jako odzywke widze? myslalem, ze wezme od lekarza recepte, ale nie ma chyba takiego leku z ostaryna, przynajmniej nie widze, ktos cos?

 10. Jak lubisz ruchać facetów z kobiecymi dupami…ech. Co ja w ogóle piszę, i po co to komu, i na co to…

  Pisałeś że ma męska dupe, nie wmanewrujesz mnie w to, no homo 😀

 11. Pisałeś że ma męska dupe, nie wmanewrujesz mnie w to, no homo 😀

  Buahahaha, no pilnuj się, pilnuj…Dobrze robisz, że się pilnujesz. Oni są wszędzie…

  nazwa zespołu oznacza "uzdrawianie", nadaje się do rozciągania i wejścia w głąb siebie, w głąb wielkiego, dzikiego zwierzęcia. A każdy z nas jest dużym zwierzakiem, skurwielem, jak na zwierzaki wokół nas. Plus wredny intelekt, pozwalający rozpierdolić sto bizonów w dwa dni, i zebrać z nich pięć ton mięsa. Tylko pięć ton. Wredny intelekt. Pod każdym z nas jest kilka grup wojowników, bo każdy z prawie każdego pokolenia przodków musiał się napierdalać.  Jest dużo do wyładowania, dużo do uzdrawiania. A można tę muzę wykorzystać do grubego wyciskania na siłce, dobrze cisną rytmem.

  No i to, że to są wredne Niemce…dobrze się maskują :bleed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.