Standardowo organizacja UFC rozdaje 4 bonusy po swoich galach. Tym razem szefostwo czuło się wyjątkowo hojnie – po ostatniej gali na „Fight Island” rozdano 6 bonusów. Nagrodzeni zostali: Tanner Boser, Tom Aspinall, Jesse Ronson, Khamzat Chimaev, Fabricio Werdum oraz Paul Craig. Warto zaznaczyć, że dla Chimaeva jest to drugi bonus w ciągu 10 dni. Zawodnik wystąpił również na UFC Fight Island 2, kiedy to pokonał Johna Phillipsa, za co również otrzymał bonus po gali.

Tanner Boser ciosami pokonał Raphaela Pessoa. Tom Aspinall udanie zadebiutował w UFC i potrzebował tylko 45 sekund, aby odprawić przed czasem Jake’a Colliera. Ronson wygrał pierwszą walkę w organizacji pokonując Nicolasa Dalby’ego. Craig poddał w pierwszej rundzie Gadzhimurada Antigulova, a Fabricio Werdum poddaniem wygrał z Alexandrem Gustafssonem.

Wszyscy zawodnicy otrzymali dodatkowe 50 tysięcy dolarów.

5 KOMENTARZE

  1. Gamer czytasz to? Prawie pół bańki w samym bonusie w dwa tygodnie. Kawul nawet ci tyle nie obieca, co tam możesz realnie zarobić podchodząc do tematu poważnie.

  2. Gamer czytasz to? Prawie pół bańki w samym bonusie w dwa tygodnie. Kawul nawet ci tyle nie obieca, co tam możesz realnie zarobić podchodząc do tematu poważnie.

    :kawulpokapoka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.