Cristiane Justino, mistrzyni UFC, która cały czas snuje plany związane z wejściem do świata boksu, może liczyć tam na starcie z ciekawą rywalką. Cecilica Braekhus, norweska pięściarka, mistrzyni świata organizacji WBC, WBA, IBF i WBO, po swoim ostatnim wygranym pojedynku została zapytana przez dziennikarzy o ewentualną konfrontację z „Cyborg”.

Oczywiście, to jest jedna z opcji. Byłam bardzo zaskoczona oglądając świetną rywalizację stójkową Cris w walce z Holm, która była przecież jedną z najlepszych pięściarek na świecie. To mnie zachęca do pojedynku z „Cyborg”.

Braekhus dodała również, że jej zdaniem pojedynek z Brazylijką byłby ciekawszy od walki McGregora z Mayweatherem.

Wiem, że ona również jest bardzo zainteresowana tym bojem. Pisze do mnie, że bardzo chce to zrobić. Jeśli więc byłoby to możliwe, to jestem na tak. To byłoby coś spektakularnego. Uważa, że ona jest lepsza w boksie niż McGregor, więc walka ze mną byłaby bardziej wyrównana niż starcie McGregora z Mayweatherem.

1 KOMENTARZ

  1. Walczy w 147 lbs i ma 33-0. Pasowałaby. Z uwagi na pochodzenie jej rywalką mogłaby być Argentynka: Erica Anabella Farias. Walczy w 140 lbs, stoczyła jedną walkę w 147lbs z Braekhus – przegraną, a w swojej dywizji jest na 1 miejscu boxrec. Mogłaby zawalczyć w 147lbs z Cyborg nawet w Brazylii. To byłby kasowy pojedynek również.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.