Mateusz Borek poinformował właśnie za pośrednictwem Twittera o wynikach oglądalności gali UFC w Londynie, podczas której Jan Błachowicz pokonał w rewanżowym starciu Jimiego Manuwę.

Okazuje się, że średnia oglądalność dla wydarzenia na antenie Polsatu Sport wyniosła 150 tysięcy widzów. Natomiast końcówkę walki Błachowicza z Manuwą śledziło już blisko 250 osób.

 

35 KOMENTARZE

 1. No i git. Oczywiście, na wynik oglądalności – prócz osoby Błachowicza, znanego z KSW – miała wpływ też stosunkowo wczesna pora dnia (w porównaniu do gal o 4 w nocy)… jednak jest to całkiem niezły prognostyk na przyszłość.

 2. Okazuje się, że średnia oglądalność dla wydarzenia na antenie Polsatu Sport wyniosła 150 tysięcy widzów. Natomiast końcówkę walki Błachowicza z Manuwą śledziło już blisko 250 osób.

  Dziwne, że tyle osób wyłączyło walkę Janka :mamed:

 3. Ale przyznacie że studio które poprzedzalo kartę główną też fajne było widać progres wszystko zmierza w dobrym kierunku. Polsat na propsie!

 4. Porządny kanał polsat sport a nie jakieś zjebane polsaty fighty czy inne super gówna. Ile kej es dablju miewa oglądalności jak nie jest w ppv?

 5. Ktos ma dane ile wynosil rekord ogladalnosci UFC na Extreme ?

  Polsat Sport przebil juz czy jeszcze nie? Bo jesli tak to smiech ;))

 6. Swietna informacja, teraz pozostaje liczyc, ze kolejna gale, mimo niezbyt sprzyjajacej pory, dzieki udzialowi Asi i Karoliny, rowniez obejrzy zaczaca licza widzow. Ferguson vs Nurma, to dla majacych swiezo w pamieci walke o pas tej kategorii w KSW, bedzie najlepsza ilustracja tego czym wysoki poziom rozni sie od najwyzszego.

 7. No i git. Co prawda u mnie stream lecial bo nie mam tv, a ipli za granica wykupic sie nie dalo, ale co zrobic. Duchowo ogladalem na polsacie :mamed:

 8. No i git. Co prawda u mnie stream lecial bo nie mam tv, a ipli za granica wykupic sie nie dalo, ale co zrobic. Duchowo ogladalem na polsacie :mamed:

  Ja mialem ten sam problem przy Babilonie i FEN, bo z niezrozumialych dla mnie wzgledow IPLA blokuje to za granica. Polecam, ktorys z serwisow VPN. Wszystko dziala elegancko.

 9. Hitowe walki Polaków i gale europejskie powinny się dobrze oglądać. Może nawet bańka niedługo pęknie.

 10. Hitowe walki Polaków i gale europejskie powinny się dobrze oglądać. Może nawet bańka niedługo pęknie.

  Oby nie, bo kolejne gale będą w ppv

 11. Ja mialem ten sam problem przy Babilonie i FEN, bo z niezrozumialych dla mnie wzgledow IPLA blokuje to za granica. Polecam, ktorys z serwisow VPN. Wszystko dziala elegancko.

  z tych względów że w stanach masz PPV za 60$ a miesiąc ipli kosztuje 3$

 12. polsat srolsat. Dla mnie te przenosiny na zajebisty minus. Miałem UFC na ESC, a teraz jakichś strimów szukać trzeba :/

  No to kup Cyfrowy Polsat, ja tak zrobiłem. Szczerze się przyznam, że oglądam w TV tylko sporty walki. Odpuścili boks, ale masz UFC, ostatnio był Babilon, może KSW coś puszczą bez PPV… Dla samego UFC imho warto.

 13. No to kup Cyfrowy Polsat, ja tak zrobiłem. Szczerze się przyznam, że oglądam w TV tylko sporty walki. Odpuścili boks, ale masz UFC, ostatnio był Babilon, może KSW coś puszczą bez PPV… Dla samego UFC imho warto.

  Z polsatu dawno zrezygnowałem. Mają chujowe dekodery (przynajmniej pod kątem multiroomu po wifi) i nie mają domo+ 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.