gamrot poirier błachowicz

Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot pogratulowali Dustinowi Poirierowi zwycięstwa nad Conorem McGregorem i skomentowali jego postawę w klatce na gali UFC 264.

Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot przed starciem Dustina Poiriera z Conorem McGregorem stawiali na zwycięstwo Amerykanina i nie pomylili się. Poirier rozbił w pierwszej rundzie walki Irlandczyka, który dodatkowo złamał nogę i nie mógł kontynuować starcia.

Po wygranej Poiriera Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, pogratulował Dustinowi zwycięstwa i pochwalił go za zachowanie się z klasą po wygranej.

Mateusz Gamrot, który ma okazję trenować z Poirierem w klubie American Top Team komentując wygraną kolegi z maty napisał:

Dustin, jesteś bestią! Gratulacje mistrzu! To dla mnie wielka motywacja. Niesamowite walki. Do zobaczenia za tydzień.

Starcie Dustina Poiriera z Conorem McGregorem było trzecim pojedynkiem tych zawodników. Conor wygrał w pierwszym boju. Dwa kolejne poszły na konto Dustina.

Po zakończonym starciu na UFC 264 szybko pojawiły się głosy mówiące, że należy doprowadzić do czwartego pojedynku tych zawodników. Na razie jednak Dustin Poirier ma zawalczyć o pas mistrzowski wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Dixon White

Oplot Challenge
Middleweight

107 komentarzy 353 polubień

Rudy ostatnimi czasy leży więcej w oktagonie niż byle menel pod Żabką.

Odpowiedz 4 polubień