dricus du plessis

Wygląda na to, że wygrany walki Kamaru Usmana z Khamzatem Chimaevem może zmierzyć się w starciu o pas z Seanem Stricklandem. Zdaniem Michaela Bispinga taka sytuacja może poważnie zdenerwować Dricusa Du Plessisa, który jeszcze niedawno miał walczyć o tytuł.

Przed galą UFC 294, która odbędzie się 21 października, doszło do zmiany w walce Khamzatama Chimaeva. Ze starcia wypadł Paulo Costa. W miejsce Brazylijczyka wskoczył Kamaru Usman. Dana White, szef UFC, nie kryje, że jest bardzo zadowolony z tego zestawienia i zapowiada, iż wygrany stanie do walki o pas wagi średniej. Michael Bisping, były mistrz UFC, w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale, zwrócił uwagę na fakt pominięcia w walce o pas Dricusa Du Plessisa.

Na miejscu drugim w rankingu jest Dricus Du Plessis, który zapewne jest teraz mocno wkurzony, gdy słyszy takie zapowiedzi. Po tym jak pobił Roberta Whittakera i ze względu na to, na jakiej jest fali dobrych zwycięstw, to on powinien walczyć o pas.

Dricus Du Plessis  miał zawalczyć z Israelem Adesanyą w ostatnim starciu mistrzowskim. Ostatecznie zamiast niego do walki o pas wszedł Sean Strickland, który pobił Adesanyę. Dricu Du Plessis został wykluczony z zestawienia z powodu kontuzji i na razie nie wiadomo kiedy wróci do rywalizacji i nie wiadomo czy dostanie natychmiastową szansę na walkę o tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,875 komentarzy 2,870 polubień

Wygląda na to, że wygrany walki Kamaru Usmana z Khamzatem Chimaevem może zmierzyć się w starciu o pas z Seanem Stricklandem. Zdaniem Michaela Bispinga taka sytuacja może poważnie zdenerwować Dricusa Du Plessisa, który jeszcze niedawno miał walczyć o tytuł. Przed galą UFC 294, która odbędzie się 21 października, doszło do zmiany w walce Khamzatama Chimaeva. […]

Odpowiedz polub

click to expand...