Już w grudniu Colby Covingnton stanie do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC. Zdaniem Michaela Bispinga Covington da z siebie wszystko, aby zdobyć tytuł, bo to będzie dla niego ostatnia szansa w karierze na wygranie pasa.

16 grudnia Leon Edwards, mistrz wagi półśredniej UFC, stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Przed zbliżającym się pojedynkiem Michael Bisping, były mistrz UFC, powiedział w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube, co powoduje, że Colby w tym pojedynku będzie bardzo niebezpieczny.

To, co sprawia, że Colby będzie bardzo, bardzo niebezpieczny w tej walce, to że ma 36 lat i to będzie jego ostatnie podejście do pasa. To będzie jego trzecia próba zdobycia tytułu. Dwa razy próbował z Kamaru Usmanem i mu się nie udało. Raz został rozbity, a raz przegrał na punkty. To były wyrównane walki, ale nie ma to żadnego znaczenia. Przegrał i nie został mistrzem. Walka z Leonem będzie dla Colby’ego ostatnią szansą.

Colby Covington zajmuje drugiej miejsce w rankingu wagi półśredniej UFC. W ostatnim pojedynku, do którego doszło w marcu 2022 roku, pokonał Jorge Masvidala.

Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 286. 18 marca w Londynie doszło do jego starcia z Kamaru Usmanem. Edwards wygrał na punkty i obronił mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał jedenaście walk, a jedno starcie zakończyło się jako nierozstrzygnięte.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Już w grudniu Colby Covingnton stanie do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC. Zdaniem Michaela Bispinga Covington da z siebie wszystko, aby zdobyć tytuł, bo to będzie dla niego ostatnia szansa w karierze na wygranie pasa. 16 grudnia Leon Edwards, mistrz wagi półśredniej UFC, stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Przed […]

Odpowiedz polub

click to expand...