Gala KSW 53 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie ma odbyć się 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Zagrożenie związane z epidemią koronawirusa może jednak spowodować, że imprezy masowe w Polsce zostaną odwołane. O to jak wygląda aktualna sytuacja związana z tą sprawą został zapytany Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW, w audycji Jurasówka w newonce.radio.

Zobacz również: „Będę musiał sprostać temu chłopakowi” – „Pudzian” o rywalu na KSW 53

Jest niestety zagrożenie takie, że Ministerstwo Zdrowia wystąpi do organów decydujących o tym czy imprezy masowe mogą się odbywać. To dotknie wszystkich producentów dużych eventów. Część eventów o charakterze międzynarodowym, jeśli chodzi o obsadę, już zostało odwołanych, niejako poza protokołem oficjalnym.

Maciej Kawulski powiedział również co zrobi organizacja w sytuacji odwołania imprez masowych.

W każdym momencie może się okazać, że coś takiego wystąpi i jeśli tak się okaże, to wtedy zobaczymy jaka będzie decyzja, bo to nie jest tak do końca możliwe, że zrobimy przy pustych trybunach, to nie jest aż tak oczywiste. Istnieją pewnie jakieś możliwości zbudowania relacji pomiędzy tym, co się nazywa imprezą masową, a czymś mniejszym. Natomiast to z różnych powodów, a najbardziej oczywiście finansowych, byłoby bardzo trudne, więc liczę na to, że panika związana z wirusem nie będzie na tyle poważna, że zaczną być imprezy odwoływane. Aczkolwiek dostosujemy się oczywiście do wszystkich reguł i zaleceń, bo zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.