Bethe Correia szczyt popularności w MMA przeżywała przed sierpniową walką z Rondą Rousey w Rio De Janeiro. Po brutalnym i szybkim nokaucie z rąk Amerykanki na UFC 190, Correira przestała udzielać się w mediach i wyjechała do USA na treningi w American Kickboxing Academy.

Teraz po przegranej Rousey z Holly Holm, Brazylijka wyczuła dobry moment na powrót i zaatakowała w mediach społecznościowych czołową zawodniczkę UFC Mieshę Tate, licząc że sprowokuje ją do walki. Correira dodatkowo w jednym z wywiadów stwierdziła, że Tate nie zasługuje na kolejną walkę o pas i powinna zmierzyć się z nią a nie z mistrzynią, Holly Holm:

Walki Tate były nudne i nie powinny gwarantować jej szansy o pas. W przeciwieństwie do mnie nie znokautowała jeszcze nikogo. Chcę z nią walczyć i pokazać na co mnie stać. Mam tylko jedną porażkę na koncie i to z była mistrzynią. Nic dziwnego że wszystkie dziewczyny w UFC chcą walki ze mną ale mi zależy na starciu z moją drugą największą rywalką czyli z Tate. Wcześniej rzucała mi wyzwania, mówiła o mnie jakieś dziwne rzeczy itd. Chcę teh walki ponieważ Tate w żadnym wypadku nie zasłużyła na kolejną walkę o pas.

Na odpowiedź Tate nie trzeba było czekać, a jej wypowiedź sprowokowała gorący wymianę zdań na Twitterze:

W rezultacie, Tate w rozmowie z Inside MMA potwierdziła chęć stoczenia walki z Brazylijką:

Jej zachowanie jest po prostu męczące, przez dłuższy czas udawało mi się ją ignorować. Nie chciałam poświęcać jej zbyt dużo czasu, liczyłam na to że Ronda zamknie jej gębę i sprawi że nie będzie się już w taki sposób zachowywać. Niestety jak widać to nie pomogło, więc jeśli Beth chce walki ze mną to dostanie ją i lekcję dobrych manier. Jak widać, potrzebuje cięższego lania niż zafundowała jej Ronda w ich walce.

13 KOMENTARZE

 1. cypher

  #nazawszewnaszejpamieci

  Nie potrafię na nią spojrzeć i się nie roześmiać :D.

  Aż się przypomina gimbaza i teksty "paaatrz, Gruby robi fikołka"

 2. cypher

  #nazawszewnaszejpamieci

  Nie potrafię na nią spojrzeć i się nie roześmiać :D.

  Czekałem tylko, aż ktoś tego gifa wstawi ;D
  On oddaje kwintesencję jej umiejętności, wysportowania, koordynacji ruchowej i sprawności 😀

 3. Bicz Koreia

  Walki Tate były nudne i nie powinny gwarantować jej szansy o pas.

  [​IMG]
  nuuuuuda 🙂

  Na Twitterze widzę 30:28 dla Mieshy, pierwsza runda jeszcze w miarę na remis 😉

 4. Podobno tylko raz w Brazylii ludzie na trybunach kibicowali przeciwko swoim. Jak Correia walczyła z Rondą. Tej cipy nie da się lubić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.