Dana White, szef UFC, podczas niedawnej konferencji promującej galę UFC 244 potwierdził, że pas dla zwycięzcy starcia Nate Diaz (MMA 20-11) vs Jorge Masvidal (MMA 34-13) jest już w przygotowaniu. Jego wytworzenie może kosztować około 50 tysięcy dolarów. Jest to tytuł wyjątkowy – specjalny pas mistrzowski „największego skur*ysyna w MMA”, w skrócie BMF, czyli Baddest Motherfucker.

Benson Henderson (MMA 27-8), były mistrz UFC związany aktualnie z Bellatorem, w rozmowie dla serwisu MMA Fighting przedstawił swoje spojrzenie na sprawę promocji tej walki.

Cóż, UFC może wydać miliony na promocję, na tym polega ich praca. Są firmą promującą walki. Ich zadaniem jest więc mówienie o tym, że nadchodzi wielka, niesamowita walka. W rzeczywistości to nic nie znaczy, bo w tej walce nie ma na szali pasa.

Po chwili Henderson dodał jednak:

Przepraszam, oczywiście jest wymyślony pas. Zapomniałem o tym. Ktoś mi dopiero niedawno o tym powiedział. Na szali jest pas dla „Największego skur*ysyna w MMA”. To przezabawne. Oczywiście, to świetna sprawa dla Nate’a i Jorge, ale też jest to zabawne.

Walka Diaza z Masvidalem o tytuł „największego skur*ysyna w MMA” odbędzie się 2 listopada w legendarnym Madison Square Garden.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.