Beneil Dariush przegrał ostatnią walkę z Armanem Tsarukyanem. Po porażce zawodnik rozważa, co dalej zrobić ze swoją karierą.

2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Arman wygrał to starcie nokautując Dariusha już w pierwszej rundzie. Po walce Beneil w rozmowie dla Submission Radio powiedział:

Moim celem w tej grze jest bycie najlepszym. Pamiętam, że przy poprzednim potknięciu, kilku przegranych z rzędu, spędziłem sporo czasu na modlitwie i tego typu sprawach. Dziś jestem w podobnym miejscu. Próbuję ułożyć sobie to, czy mam iść dalej, czy już skończyłem. Nie chcę być zawodnikiem takim sobie, nie chcę być zawodnikiem pierwszej dziesiątki rankingu. Próbuję być najlepszym zawodnikiem na świecie. Chcę być najlepszy i nie zamierzam zadowolić się niczym mniejszym. Muszę sobie to wszystko poukładać. Wrócę do modlitw i zobaczymy jaką drogę wskaże mi Pan.

Beneil Dariush jest aktualnie po dwóch przegranych z rzędu. Wcześniej pobił go Charlesa Oliveiry. Przed walką z Brazylijczykiem Beneil wygrał osiem walk z rzędu, w tym pokonał m.in. Mateusza Gamrota i Tony’ego Fergusona. 13 z 22 zwycięstw w karierze zdobył przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Beneil Dariush przegrał ostatnią walkę z Armanem Tsarukyanem. Po porażce zawodnik rozważa, co dalej zrobić ze swoją karierą. 2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Arman wygrał to starcie nokautując Dariusha już w pierwszej rundzie. Po walce […]

Odpowiedz polub

click to expand...