Tuż przed konferencją prasową promującą galę UFC 235 doszło do drobnego spięcia pomiędzy pretendentem do mistrzowskiego pasa wagi półśredniej Kamaru Usmanem a najnowszą gwiazdą organizacji, Benem Askrenem.

Zawodnicy walczący w tej samej kategorii wagowej, w przeszłości wymieniali uprzejmości na Twitterze a kilka dni temu mieli okazję spotkać się na żywo przed konferencją prasową promującą galę UFC 235 na jakiej obaj zawalczą.

Askren w mediach społecznościowych wielokrotnie wyśmiewał imię „Marty” które w czasach kariery w zapasach akademickich nadał sobie pochodzący z Nigerii Kamaru Usman. Tym razem było podobnie. W obecności Usmana, Askren zapytał prezydenta UFC – „Czy on i Marty będą siedzieć obok siebie na konferencji prasowej?” Reakcja Nigeryjczyka była błyskawiczna, agresywnie ruszył w kierunku Askrena krzycząc „Znasz mnie?!”.

W tym momencie Dana White wszedł między obu zawodników i przerwał drobną scysję psując tym samym Usmanowi plany powtórzenia niedawnej sytuacji w której za kulisami konferencji prasowej „przyparł do muru” Colbiego Convingtona konfrontując się z nim za wpisy na swoim Twitterze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.