Ariane Lipski

Ariane Lipski podczas zbliżającej się gali KSW 36 w Zielonej Górze, zmierzy się z Sheilą Gaff. Dla Ariane będzie to druga walka na KSW. W zeszłym roku podczas swojego debiutu w Polsce, po bardzo efektownej walce znokautowała Katarzynę Lubońską. Pochodząca z Brazylii zawodniczka, również teraz planuje dać efektowny bój w okrągłej klatce. W wywiadzie przeprowadzonym dla KSW, powiedziała:

Jestem pewna, że będzie to jedna z lepszych walk wieczoru, jeśli nie najlepsza. Bardzo ciężko pracuję aby zwyciężyć i dać show, na który wszyscy czekają.

Po ewentualnym zwycięstwie, Ariane liczy, że otrzyma w przyszłości szansę walki o pas mistrzowski.

KSW jest jedną z największych organizacji na świecie i jeśli dostanę szansę, chciałabym zawalczyć o mistrzowski pas. W MMA chciałabym być najlepsza na świecie w mojej kategorii. Wiem, że jestem jeszcze młoda i jeszcze dużo pracy przede mną, ale to jest moje marzenie i każdego dnia ciężko pracuję, aby je zrealizować. Póki co myślę jednak tylko o swojej następnej walce, bez pośpiechu.

Co ciekawe, okazuje się, że Brazylijka jest związana z Polską nie tylko swoimi walkami w MMA.

Kocham Polskę, moja rodzina pochodzi z Krakowa. A teraz, gdy mogłam zobaczyć kraj, to piękne miasto i doświadczyć uprzejmości Polaków, kocham Polskę jeszcze bardziej.

Pełny wywiad do przeczytania tutaj.

14 KOMENTARZE

 1. W sumie ksw nie mogło sobie wymarzyć lepszej mistrzyni. Ciemna brazylijka polskiego pochodzenia. Wymyśli się jeszcze jakieś historię o życiu w faweli , i materiały promocyjne gotowe

 2. Tommytom

  W sumie ksw nie mogło sobie wymarzyć lepszej mistrzyni. Ciemna brazylijka polskiego pochodzenia. Wymyśli się jeszcze jakieś historię o życiu w faweli , i materiały promocyjne gotowe

  Tylko, że pewnie KSW nie pójdzie dalej. A w sumie jeśli Lipski odprawi Niemkę, to na pierwszej gali w przyszłym roku chciałbym zobaczyć ją z Farią o pas. 😉

 3. Oby Kawul z Lewym zatrzymali ją jak najdłużej. Duży talent i mocne "przypudrowanie sportowe" dla tego cyrkowego ryja, jakim jest KSW.

 4. Oby Ariane se poradziła z tą niemiecką kobyłą rozmrożoną z czasów NRD, bo inaczej to znowu promocje aspektu sportowego chuj strzeli.

 5. skunx

  Fajnie się oglądało jak poskromiła Lubońską szykowaną jako kolejny pompowany balonik na miejsce Karoliny. Niestety sama sympatia ludzi z branży i sesje z cyckami nie wystarczyły aby przeciwstawić się Brazylijce o polskich korzeniach.
  Ariane w ciągu roku wygrała 5 ostatnich walk z tego 4 przez KO a przed nią starcie z Sheilą Gaff (na fotce), którą nazwałem czołgiem zanim jeszcze przeczytałem na Sherdogu jaka ma ksywkę. W sumie po pierwszym występie Lipski pomyślałem,ze powinni stawiać na nią zamiast na Katarzynę ale pewnie jak zwykle coś spierdolą jednak okazało się, że Brazylijka ponownie zawita na ziemi przodków. Pytanie za 100 punktów czy pokonanie German Tanka otworzy Lipskiej drogę do UFC i dalszego sportowego rozwoju czy zostanie w 17 organizacji świata i zwiąże się kontraktem wyłącznościowym na kolejne 5 walk/5lat. Kibicuje bo dobrze kopie a że ładna to tym lepiej.

  [​IMG]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.