jan błachowicz

Jan Błachowicz postanowił zostać nieco dłużej w USA po swojej ostatniej walce, ale po powrocie do Polski zaprasza fanów na spotkanie z nim na lotnisku.

Podczas weekendowej gali UFC, która odbyła się w Las Vegas, Jan Błachowicz pokonał Aleksandara Rakicia. W starciu Polak otrzymał cios, po którym pojawiło się rozcięcia na jego twarzy po okiem. W poniedziałek Błachowicz dowie się od lekarzy, czy rozcięcie to wymaga poważniejszego zabiegu czy wystarczy drobne szycie. Niezależnie jednak od okoliczności Jan zapowiedział w relacji na Instagramie, że postanowił zrobić sobie krótkie wakacje w USA, po których chętnie spotka się z fanami w Polsce.

Nie ma tragedii, wszystko jest ok., nic nie boli. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Jeżeli ktoś będzie chciał przybić pionę ze mną na lotnisku, to wracam dopiero 29. Także będzie mi bardzo miło.

Wygraną nad Rakiciem Błachowicz powrócił na drogę zwycięstw po przegranej z rąk Glovera Teixeiry, który odebrał mu mistrzowski tytuł. Teraz Polak liczy na to, że otrzyma drugą szansę walki o mistrzowski pas. Na razie jednak Teixeira stanie do obrony tytułu w walce z Czechem, Jirim Prochazką. Jan nie kryje, że kibicuje w tym starciu Gloverowi, bo właśnie z nim chciałby zmierzyć się ponownie w boju mistrzowskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Kadczers
Kadczers

M-1 Global
Welterweight

3,720 komentarzy 3,378 polubień

" Jeśli ktoś będzie chciał się najebać ze mną na lotnisku to wracam dopiero 29 .Także będzie mi bardzo miło " :conorsalute:

Odpowiedz 3 polubień