Valentina Shevchenko jest gotowa na to, aby stoczyć rewanżowy bój z Alexą Grasso w Meksyku, ale liczy na to, że nie pojawią się tam stronniczy sędziowie.

Alexa Grasso, mistrzyni kategorii muszej, chciałaby po raz drugi zmierzyć się z Valentiną Shevchenko i liczy na to, że do ich walki mogłoby dojść w Meksyku, gdzie będzie mogła wystąpić przed własną publicznością.

Shevchenko jest otwarta na rewanż, ale ma jedno zastrzeżenie dotyczące gali w Meksyku, o czym powiedziała w programie The MMA Hour.

Nie jestem aktualnie w pozycji, w której mogę powiedzieć, że nie chcę walczyć w Meksyku. Będę walczyć tam, gdzie wskaże UFC. Najważniejsze jednak jest dla mnie, aby sędziowie tej walki nie okazali się stronniczy.

Podczas gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w hali T-Mobile Arena w Las Vegas, drugim pojedynkiem wieczoru była konfrontacja Valentiny Shevchenko, mistrzyni wagi muszej, z Alexą Grasso. Starcie nie poszło po myśli mistrzyni. Grasso poddała Shevchenko w czwartej rundzie pojedynku i odebrała jej tytuł.

Przed walką z Grasso Shevchenko była na fali dziewięciu wygranych z rzędu. Od roku 2017 pozostawała niepokonana. Valentina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie pokonała ją tylko Amanda Nunes i teraz Alexa Grasso.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Leniwiec

BAMMA
Bantamweight

795 komentarzy 1,744 polubień

Co Ty nie powiesz Valentina. Ja myslalem, ze w Peru albo Kirgistanie bedzie walka...

Odpowiedz polub

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,627 komentarzy 16,529 polubień

Najważniejsze jednak jest dla mnie, aby sędziowie tej walki nie okazali się stronniczy.

Proponuję nie zakładać, że walka skończy się decyzją, tylko rozstrzygać przed czasem, to wtedy ewentualna stronniczość sędziów nie będzie miała żadnego znaczenia :fjedzia:

Odpowiedz polub

Hellah

M-1 Global
Middleweight

3,774 komentarzy 9,130 polubień