paweł pawlak

Paweł Pawlak nie kryje, że jest bliżej niż dalej końca kariery w MMA, ale dopóki będzie mógł rywalizować na najwyższym poziomie, zamierza dalej walczyć.

Paweł Pawlak walczy w zawodowym MMA od roku 2010. W tym czasie stoczył 25 pojedynków i miał okazję rywalizować w UFC. Paweł nie kryje, że MMA jest nie tylko jego pracą, ale również życiową pasją, o czym powiedział w rozmowie dla KSW.

To co robię jest czasem, którego nigdy nie zapomnę. Czasem, który spędzam z ludźmi podzielającymi tę samą pasję. Nie chciałbym iść do normalnej pracy i robić w niej coś, czego nie lubię. Dziś robię to, co kocham i sprawia mi to przyjemność. Jestem zwolennikiem tego, żeby robić to jak najdłużej. Wiadomo, że przyjdzie czas kiedy powiem dość. Nie pozwolę sobie na to, żeby jakieś młode wilki mnie obijały. Wówczas będę musiał iść jeszcze mocniej w trenerkę i w tym się realizować.

Mówiąc o końcu zawodowej kariery Paweł przybliżył też, jak długo chciałby jeszcze rywalizować.

Od dwudziestego roku życia jestem trenerem i zawodnikiem. Całe dorosłe życie podążam więc tą drogą. Nie ma co jednak ukrywać, jestem coraz bliżej końca kariery, bo ma 33 lata. Myślę, że jeszcze z trzy lata powalczę. Będę chciał skończyć w dobrym dla siebie czasie. Jak będę czuł, że jeszcze mogę rywalizować na najwyższym poziomie, będę to robił, ale jak będę czuł, że mam tendencję spadkową, to nie chciałbym być obijany przez dzieciaki. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

W najbliższym boju Paweł Pawlak spotka się 12 listopada z Tomem Breese’em. Do walki dojdzie podczas gali KSW 76.

Paweł Pawlak w świetnym stylu wkroczył do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybrany walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. W drugim boju w okrągłej klatce Pawlak pokonał Cezarego Kęsika i dziś znajduje się na drugim miejscu rankingu wagi średniej KSW. Były mistrz organizacji Babilon MMA od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał sześć walk, a raz zremisował.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Master
Master

Oplot Challenge
Heavyweight

176 komentarzy 213 polubień

Po wpierdolu od Breesa będzie dobry moment.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,151 komentarzy 18,231 polubień

Często spotykamy się z przypadkami, w których zawodnik nie może rozstać się z rywalizacją w sportach walki i przegrywa walkę za walką będąc rozbitym. Na szczęście chyba Paweł Pawlak potrafi trzeźwo spojrzeć na swoją sytuację, może zawsze skupić się na trenowaniu

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of ermine
ermine

Shark Fights
Heavyweight

1,361 komentarzy 4,672 polubień

Jeszcze ze 3 lata i ci Pudzian manto spuści

Odpowiedz polub