Kolejna gwiazda wrestlingu spróbuje sił w prawdziwej walce. Tym razem, jak podaje TMZ.com, 43-letni Dave Bautista, znany w WWE jako Batista, zawalczy na regionalnej gali CES MMA w Rhode Island w październiku. Batista mówił o walczeniu w MMA od mniej więcej dwóch lat od kiedy odszedł z WWE i, jak twierdził w jednym z wywiadów dla Wrestling Observera, był dość blisko walki z Mariuszem Pudzianowskim w Strikeforce ale plany te pokrzyżowała zmiana właścicieli tej organizacji. Wrestler w przeszłości trenował z Cesarem Gracie i otworzył własną filię jego gymu w Tampie na Florydzie.

Jego rywalem 6 października ma być nowojorczyk Rashid Evans. 33-latek, który nie ma na koncie zawodowych walk, ma według sherdoga amatorski rekord 1-2 a według mixedmartialarts.com 3-1.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

44 KOMENTARZE

 1. Rashid najlepszy 😛 A swoją drogą to ciekawe, że była szansa na walkę Pudzilii w Strikeforce..

 2. jakby był 20 alt młodszy to był bym za ale teraz , niech lepiej da sobie spokuj

 3. Ahahahahahahahahahaahah Rashid Evans  Trochę późny debiut, Lesnar miał 30 lat jak zaczynał karierę mma.
  A wiadomo, że organizmy wrestlerów są naprawdę wyniszczone.

 4. Ja tam nie jestem pewien jego umiejetnosci, wolalbym zeby mu dali Andersona Silvex na przetarcie.

 5. Kolejne znane nazwisko ale raczej nie osiągnie takich sukcesów jak np. Lesnar. 

 6. Może mi ktoś powiedzieć czy Batista ma jakieś osiągnięcia w innych sportach walki, oprócz tarzania się po ringu udawania zmęczonego i odbijania się od lin. Mogę jedynie domyślać się, że ma coś wspólnego z Bjj skoro trenował z Cesarem.

 7. Miałem dzisiaj zjebany humor, ale ten news poprawił mi nastrój (zwłaszcza Rashid Evans). 🙂 

 8. Walak z Mariuszem Pudzianowskim w Strikeforce powiem szczerze, że jestem zaskoczony, że w ogóle miało mieć miejsce takie coś. Ale Batista moim zdaniem przegra przez poddanie.

 9. Nie widziałem go w akcji poza WWE, ale bić się prawie każdy potrafi, a mając dobre warunki fizyczne kwestia jak się to wykorzysta.

 10. Nie wróżę mu specjalnej kariery w mma, głównie ze względu na wiek. Co do Rashida to niezły zbieg okoliczności 😀

 11. Mam kumpla, który mówi RASZIT na Rashada, więc mnie to nie zaskoczyło. 😛

 12. Przy następnym wywiadzie z Pudzianem powinno paść pytanie o ten pojedynek.

 13. Nie wiem z czego tak się hahacie.Aktorzy z WWE to wysportowni goście i z racji zawodu,znają podstawy zapasów dobrze.Jeśli się czuje na siłach niech walczy,ja tam nikomu nie żałuję.Co do wieku to fakt,że kariery już nie zrobi ale sporą kasę może na tym jeszcze zbić,a przecię o to głównie w tym chodzi…

 14. Kąsek w sam raz dla mniejszych gal, które chcą ściągnąć liczną publikę.

  Nie łudzę się, że jako zawodnik jest w stanie coś osiągnąć lub nawet prezentować przyzwoity poziom. Lesnar to fenomen fizyczny z potężnym zapleczem zapaśniczym. Lashley będący "przyzwoitym" zapaśnikiem nie zrobił szału w MMA. Batista nie posiada żadnego zaplecza, ani doświadczenia w sportach walki poza dużym bicepsem i pracą na bramce przed karierą Wrestlera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.