Informacja prasowa

Kolejny mocny zawodnik z Polski zawalczy w klatce organizacji ACA. Bartosz Leśko podpisał kontrakt na sześć walk i już wkrótce zobaczymy go ponownie w akcji.

Wojownik z Gdyni ma 23 lata i 12 zawodowych walk w MMA na swoim koncie, w tym 9 zwycięstw. Wiele osób wróży mu ogromną karierę.

Po ostatnim zwycięstwie w czerwcu 2019 roku i dość intensywnym okresie w swojej karierze – w ciągu 3 lat zawodnik stoczył 7 pojedynków – Bartosz Leśko w październiku wyjechał do Tajlandii, gdzie odpoczywał i trenował. Świeży i głodny zwycięstwa powróci wkrótce do klatki. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia podpisał kontrakt na aż 6 pojedynków z jedną z najmocniejszych organizacji MMA ACA.

Ostatnio Bartosz Leśko był związany kontraktem z organizacją FEN. W ostatniej walce pokonał Kewina Wiwatowskiego. Zawodnicy skrzyżowali rękawice po raz drugi i zgodnie z powiedzeniem, że „historia lubi się powtarzać”, Leśko pewnie poddał przeciwnika juz w pierwszej rundzie. Gdynianin wystąpi teraz w klatce ACA, gdzie na pewno przyjdzie mu się zmierzyć z mocnym rywalem, bo z takich zestawień słynie rosyjska organizacja. O tym czy Leśko zawalczy w Polsce czy zagranicą przekonamy się już wkrótce.

ACA jest trzecią organizacją MMA na świecie, mającą kontrakty na wyłączność z blisko 300 zawodnikami. Na kontraktach w Polsce są m.in . Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Karol Celiński i Radosław Paczuski. Organizacja ma na swoim koncie przeszło 100 gal na całym świecie, w tym 8 w Polsce. W 2019 roku ACA zorganizowała w Polsce aż trzy gale i podpisała kontrakt z TVP na transmisję gal w TVP Sport. Najbliższa gala organizacji – ACA 104 – odbędzie się już 21 lutego w Krasnodarze.

11 KOMENTARZE

  1. 23 lata i miał "intensywny" okres w swojej karierze bo w ciągu 3 lat zrobił 7 walk. To już wiem czemu polisz ememej jest w… tam gdzie jest.

  2. 23 lata i miał "intensywny" okres w swojej karierze bo w ciągu 3 lat zrobił 7 walk. To już wiem czemu polisz ememej jest w… tam gdzie jest.

    Dla ludzi z kompleksami narodowościowymi napewno jest… :muttley:

  3. Ciekawe kiedy Mairbek wykupi cały FEN ,albo wykupi Lotos strategicznego partnera FENu :korwinlaugh:

    Słońce zaszło nad Europą , Allah handluje ropą :razz:utinlaugh:

  4. Dla Polskich zawodnikow sa dwie organizacje ktore qeryfikuja ich umiejetnosci czyli UFC i ACA. Lesko zostanie zweryfikowany na tle tego jak prezentowal sie z rywalami ktorych oferowalo mu FEN.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.