Edson Barboza nie kryje, że czuje się doceniony przez UFC mogąc wystąpić w walce wieczoru gali UFC Vegas 81 i zapowiada prawdziwą wojnę w klatce, którą stoczy z Sodiqem Yusuffem.

14 października w hali UFC Apex w Las Vegas odbędzie się gala UFC Vegas 81. W walce wieczoru weteran UFC, Edson Barboza, zmierzy się z Sodiqem Yusuffem. Przed zbliżającym się starciem Barboza w rozmowie z dziennikarzami powiedział:

Mam za sobą długą drogę, a UFC cały czas mnie docenia i daje szanse walki z najlepszymi na świecie. Dostałem walkę wieczoru i jestem bardzo szczęśliwy.

Barboza powiedział również, że fani nie będą zawiedzeni jego występem.

Dam dobre show, tak jak zawsze. Robię to za każdym razem, gdy wchodzę do oktagonu i tym razem nie będzie inaczej. Bardzo ciężko pracuję i aktualnie czuję się silniejszy i szybszy niż kiedykolwiek.

Edson odniósł się również do pytania o swojego najbliższego rywala.

On jest świetnym zawodnikiem. Zajmuje jedenaste miejsc w rankingu. Jest w tym zestawieniu przede mną. To będzie prawdziwa wojna.

Edson Barboza zajmuje trzynaste miejsce w rankingu wagi piórkowej UFC. Ostatni raz walczył w kwietniu tego toku i znokautował Billy’ego Quarantillo. Wcześniej Barboza miał na swoim koncie dwie przegrane z rzędu. Edson rywalizuje w UFC od roku 2010. W całej karierze stoczył 34 pojedynki, z których 23 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Middleweight

2,072 komentarzy 4,498 polubień

Jeden z najlepszych stójkowiczów bez pasa, hilightsy to poezja, szkoda że zapaśnicy tag go mielą, WAR Edson! :robbie: :bleed:

Odpowiedz 4 polubień