Były zawodnik oraz pretendent do pasa KSW w wadze średniej Aziz Karaoglu udanie powrócił po ponad 3 latach przerwy do zawodowego sportu.

Niemiecki zawodnik MMA i bokser pochodzenia tureckiego, Aziz Karaoglu (MMA 10-7), na wczorajszej gali King of Kings 82 w Düsseldorfie, pokonał przez decyzję 37-letniego Brazylijczyka Rodrigo Carlosa. Stawką w walce był symboliczny pas mistrza IKBO w wadze średniej.

Była to pierwsza walka Aziza Karaoglu od pamiętnej przegranej przez decyzję z Mamedem Khalidovem na KSW 35 w maju 2016 roku. W walce wieczoru trójmiejskiej gali, skazywany na porażkę Aziz Karaoglu przegrał z Mamedem Chalidowem, lecz decyzja jak i sama walka wzbudziły sporo kontrowersji. Dodatkowe problemy pojawiły się po gali gdy okazało się, że zawodnik wyszedł do walki przy utworze muzycznym, który był nieformalnym hymnem Al-Ka’idy. Doprowadziło to do zwolnienia zawodnika z organizacji KSW z powodu złamania warunków kontraktu.

Na tej samej gali, 6 zwycięstwo z rzędu zaliczył inny były zawodnik KSW, walczący w wadze ciężkiej Hatef Moeil (MMA 10-4) który pokonał w 1 rundzie, Wesleya Martinsa Gracie De Almeidę (MMA 13-8) przez TKO. Niemiecki zawodnik pochodzenia irańskiego, od czasu przegranej z Marcinem Wójcikiem na gali KSW 42 w marcu 2018 roku, pokonał między innymi wiekowego, byłego mistrza UFC Ricco Rodrigueza oraz Jamesa McSweeneya.

11 KOMENTARZE

 1. Widać potężna kara włodarzy spowodowała, że chłop musiał wrócić z emerytury, by wyrwać się z totalnej biedy.

 2. Aziz TRT+HGT+ASP śladami Vitora Belfora rusza na kolejny podbój świata MMA. Dowiedział się pewnie z trailera z Fikajłov wraca :waldeklaugh:

 3. W walce wieczoru trójmiejskiej gali, skazywany na porażkę Aziz Karaoglu przegrał z Mamedem Chalidowem, lecz decyzja jak i sama walka wzbudziły sporo kontrowersji.

  Pamiętamy. :frankapprove:

 4. Czy to już wtedy pojawiły się kłopoty z głową ?

  Nie wiem, ale wtedy chyba pojawiły się kalesony. :jimcarrey:

 5. Pamiętamy. :frankapprove:

  Przez te 3 lata obraz tamtych fikołów mocno się zatarł :jon:razz:iękne wspomnienia wróciły, dziękuję :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.