Karta walk sobotniej gali UFC 257 zmniejszyła się do 10 pojedynków z powodu usunięcia w ostatniej chwili dwóch starć w wadze lekkiej. W miejsce pojedynku Ottmana Azaitara z Mattem Frevolą, na karcie głównej gali kibice zobaczą występ dobrze znanego kibicom z Polski Makhmuda Muradova z Andrew Sanchezem.

Azaitar (13-0 MMA) i Frevola (8-1-1 MMA) mieli zmierzyć się w pojedynku wagi lekkiej na głównej karcie sobotniej gali UFC 257. Niestety w trakcie piątkowego ważenia pojawiły się informację, że walka została usunięta z gali. Frevola przybył na miejsce i został zważony w oczekiwaniu na znalezienie nowego przeciwnika ale organizacja poinformowała o odwołaniu walki, nie podając przyczyny. Z karty walk sobotniej gali UFC 257 wypadło również drugie starcie w wadze lekkiej, pomiędzy Nasratem Haqparastem a Armanem Tsarukyanem.

W wyniku tego, walka w wadze średniej pomiędzy zawodnikiem Ankos MMA, Makhmudem Muradovem a Andrew Sanchezem została przeniesiona na kartę główną gali UFC 257.

Popularny Makhmud Muradov (MMA 24-6) z największą organizacją MMA na świecie jest związany od końca 2019 roku. Dotychczas pod jej szyldem stoczył dwa zwycięskie starcia. Obecnie jest na fali 13 wygranych z rzędu. Ostatni raz w akcji widziany był dwanaście miesięcy temu, kiedy to znokautował Trevora Smitha. 30–latkowi, który trenuje między innymi w klubie Ankos MMA, nie udało się ani razu zawalczyć w 2020 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.