Po najnowszej aktualizacji rankingu organizacji UFC, Marcin Tybura awansował o jedno miejsce i znalazł się na pozycji 9. zestawienia wagi ciężkiej. Tym samy Polak zamienił się miejscami z Justinem Willisem, który podczas grudniowej gali UFC Fight Night 142 pokonał Marka Hunta.

Tybura walczył po raz ostatni w lipcu 2018 roku i pokonał wówczas Stefana Struve. Na razie nie wiadomo kiedy po raz kolejny Polak pojawi się w oktagonie UFC.

Po najnowszej aktualizacji rankingu organizacji UFC czwarte miejsce w kategorii półciężkiej zachował Jan Błachowicz. Natomiast Daniel Cormier został strącony na miejsce pierwsze z mistrzowskiego tronu przez Jona Jonesa.

Co ciekawe Jon Jones awansował również w zestawieniu najlepszych zawodników bez podziału na kategorii wagowe i zajmuje teraz pozycję drugą, tuż za Danielem Cormierem.

13 KOMENTARZE

 1. No Tybur to akurat jakąś waleczkę mógłby dostać. Byle nie z Blaydesem bo to chujowe zestawienie dla niego. Tuivasa mógłby być spoko.

 2. No Tybur to akurat jakąś waleczkę mógłby dostać. Byle nie z Blaydesem bo to chujowe zestawienie dla niego. Tuivasa mógłby być spoko.

  Z JDS albo Volkovem:bleed:

 3. Z JDS albo Volkovem:bleed:

  Z JDS obawiałbym się KO na Marcinie a z Volkovem jak najbardziej. Może go przeleżeć.

 4. Nie mieć chociażby przyzwoitego ciosu w wadze ciężkiej i być w top 10 to i tak już wielkie osiągnięcie.

 5. Ranking jak ranking, coś napisac muszą, ku uciesze gawiedzi.

  Jak będzie o czym mówić, to i wyświetlenia będą się zgadzać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.