ufc_rankings

Gala UFC 160 przyniosła kilka nieznacznych zmian w rankingach UFC. Najpoważniejszą z nich jest awans TJ Granta na miejsce trzecie w wadze lekkiej wraz ze spadkiem Graya Maynarda o dwie pozycje na miejsce piąte. Mark Hunt po porażce z dos Santosem spada o jedno oczko na miejsce dziesiąte, a ranking w wadze koguciej opuszcza Brian Bowles.

Rankingi UFC współtworzone przez redaktorów MMARocks.pl Wojsława Rysiewskiego i Tomasza Marciniaka można obejrzeć tutaj.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

6 KOMENTARZE

  1. Wróciliśmy ich na pozycje jakie zajmowali przed anulowaniem werdytku Miller vs. Healy.

  2. Wasze propozycje jakoś trochę bardziej do mnie przemawiają niż te z overall rankingu. 

  3. Jestem ciekawy czy z taką kondycją Michał Kita powinien być nr. 2 w Polsce w ciężkiej.

  4. Hunto za TAKA walke powinien wskoczyc kilka pozycji, bo malo kto z nim walczyl

  5. Moim zdaniem niesłuszny spadek Hunta wkońcu walczył z #2. No idał całkiem niezłą walkę z Dos Santosem co prawda Cygan go sukcesywnie punktował ale nie było też jakiejś znaczącej tragedii w stylu totalna anihilacja Cain vs Dos Santos. Mam nadzieję że może Joe Silva przemyśli zestawienie Marka z kimś z 10 , np Nelsonem ( nuclear war sierpów ), Browe po ew. przegranej z Overeemem lub emerytem "Whooo Fella" Nogueirą. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.