Po gali UFC Fight Night 232: Allen vs Craig doszło do zmian w rankingu najlepszych zawodników amerykańskiej organizacji. Brendan Allan awansował w kategorii średniej, a Tom Aspinall, który nie walczył w trakcie ostatniego wydarzenia, awansował w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na wagi.

Podczas gali UFC Fight Night 232: Allen vs Craig, do której doszło 18 listopada w Las Vegas, Brendan Allen pokonał w walce wieczoru Paula Craiga. Wygrana ta zapewniła Allanowi awans o dwa miejsca w rankingu wagi średniej. Aktualnie Brendan znajduje się na pozycji ósmej.

Co ciekawe, przy okazji najnowszej aktualizacji rankingu UFC, Tom Aspinall awansował o dwa miejsca w zestawieniu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.  Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, Tom Aspinall pokonał Sergeia Pavlovicha i wywalczył tymczasowy tytuł mistrzowski wagi ciężkiej. Po wygranej z Rosjaninem Aspinall zadebiutował na pozycji czternastej rankingu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. Teraz natomiast znajduje się w nim już na pozycji dwunastej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,918 komentarzy 4,120 polubień

Aspinall niżej niż Sterling i Pantoja :benny:

Odpowiedz polub