Po gali UFC Fight Night 232: Allen vs Craig doszło do zmian w rankingu najlepszych zawodników amerykańskiej organizacji. Brendan Allan awansował w kategorii średniej, a Tom Aspinall, który nie walczył w trakcie ostatniego wydarzenia, awansował w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na wagi.

Podczas gali UFC Fight Night 232: Allen vs Craig, do której doszło 18 listopada w Las Vegas, Brendan Allen pokonał w walce wieczoru Paula Craiga. Wygrana ta zapewniła Allanowi awans o dwa miejsca w rankingu wagi średniej. Aktualnie Brendan znajduje się na pozycji ósmej.

Co ciekawe, przy okazji najnowszej aktualizacji rankingu UFC, Tom Aspinall awansował o dwa miejsca w zestawieniu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.  Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, Tom Aspinall pokonał Sergeia Pavlovicha i wywalczył tymczasowy tytuł mistrzowski wagi ciężkiej. Po wygranej z Rosjaninem Aspinall zadebiutował na pozycji czternastej rankingu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. Teraz natomiast znajduje się w nim już na pozycji dwunastej.