Henry Cejudo, były mistrz UFC, był zaskoczony emocjonalną reakcją Toma Aspinalla na zdobycie tymczasowego pasa wagi ciężkiej. Anglik nie przejmuje się jednak komentarzami byłego czempiona i podchodzi do nich w prześmiewczy sposób.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku. Komentując wygraną i emocjonalne zachowanie Anglika po walce, Henry Cejudo powiedził, że takie reakcje powinny się pojawiać przy wywalczeniu pełnoprawnego tytułu, bo pas tymczasowy nie jest prawdziwym trofeum. Do tych słów Aspinall odniósł się w rozmowie z Michaelem Bispingiem w jego programie:

Nie oglądałem nagrania tego małego kolesia. Szczerze mówiąc, nie ma dla mnie znaczenie, co on mówi. Gość ma około 150 cm wzrostu, więc jeśli coś do mnie by powiedział, zapewne bym go nie usłyszał, bo byłby tak daleko ode mnie, więc nie ma to żadnego znaczenia.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,910 komentarzy 2,936 polubień

Henry Cejudo, były mistrz UFC, był zaskoczony emocjonalną reakcją Toma Aspinalla na zdobycie tymczasowego pasa wagi ciężkiej. Anglik nie przejmuje się jednak komentarzami byłego czempiona i podchodzi do nich w prześmiewczy sposób. 11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski […]

Odpowiedz polub

click to expand...