Ben Askren i Demian Maia
Ben Askren i Demian Maia

Ben Askren (MMA 19-1-1NC) w swoim trzecim boju dla organizacji UFC ma zmierzyć się z Demianem Maią (MMA 27-9). Starcie nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone, ale Askren w rozmowie z Arielem Helwanim powiedział wprost o tym, że walka jest już ustalona.

Walka z nim była jedną z opcji, a ja powiedziałem, że z przyjemnością z nim się zmierzę. Starcie ma się odbyć 26 października. Będzie ogłoszone w tym tygodniu i będzie walką wieczoru. To powinna być ekscytująca walka, dla mnie w każdym razie jest.

Askren odniósł się również do zarzutów, że starcie z Maią, który lubi bić się w parterze, może okazać się nudnym pojedynkiem.

Uważam, że jest grupa fanów MMA, która czeka tylko na wymiany w stójce. Jednak mitem jest to, że wszyscy chcą oglądać tylko takie starcia. Ostatecznie ja sam jestem przecież nudnym zapaśnikiem, a jednak walczyłem w dwóch najbardziej oczekiwanych starciach tego roku, na dwóch największych galach. Tak więc, jest to mit.

16 KOMENTARZE

 1. Oczywiście że starcia grapplerskie są bardzo ciekawe, ale w tym Ben nie ma żadnych argumentów. Maia to niewytłumaczalny kocur w parterze. Jeśli Askren zdecyduje się go obalić to dostanie suba i "trzecią" porażkę w UFC :kis:

 2. Oczywiście że starcia grapplerskie są bardzo ciekawe, ale w tym Ben nie ma żadnych argumentów. Maia to niewytłumaczalny kocur w parterze. Jeśli Askren zdecyduje się go obalić to dostanie suba i "trzecią" porażkę w UFC :kis:

  Starcia grapplerskie są ciekawe nawet bardzo… ale tylko dla tych co kulają się na macie

 3. a jednak walczyłem w dwóch najbardziej oczekiwanych starciach tego roku

  W 2 starciu to chuja walczyles. Dostales w leb i tyle z walki bylo:kis:

 4. Oczywiście że starcia grapplerskie są bardzo ciekawe, ale w tym Ben nie ma żadnych argumentów. Maia to niewytłumaczalny kocur w parterze. Jeśli Askren zdecyduje się go obalić to dostanie suba i "trzecią" porażkę w UFC :kis:

  Drugą. Poza tym jak uwielbiam Maię to Askrena bym nie skreślał. BJJ nie jest mu obce, a uniwersyteckie zapasy ma na światowym poziomie i wie jak kontrolować z góry.

 5. Starcia grapplerskie są ciekawe nawet bardzo… ale tylko dla tych co kulają się na macie

  :rutekajak:::snoopd::

 6. Drugą. Poza tym jak uwielbiam Maię to Askrena bym nie skreślał. BJJ nie jest mu obce, a uniwersyteckie zapasy ma na światowym poziomie i wie jak kontrolować z góry.

  Askren bedzie faworytem według mnie.

 7. Ta walka nie moze byc nudna z tego powodu, ze Maia ma duza lepsza stojke (smiesznie to brzmi, ale to prawda). Askren jak zwykle bedzie szedl w krocze i pytanie czy Maia go podda. Najlepsze zestawienie dla obu panow.

 8. To będzie uczta dla oczu, dwóch mistrzów parteru, dwóch najbardziej ekscytujących zawodników w historii, centyyyyymetr po ceeeeentymetrze….

 9. To będzie uczta dla oczu, dwóch mistrzów parteru, dwóch najbardziej ekscytujących zawodników w historii, centyyyyymetr po ceeeeentymetrze….

  Podświadomie przeczytałem to głosem Janusza xD

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.