Dana White cały czas jest zszokowany tym co stało się przy okazji UFC 223. Prezydent UFC mimo całej awantury z Conorem McGregorem nadal wierzy, że uda mu się dogadać z Irlandczykiem i rozwiązać wszystkie problemy o czym dał znać w wywiadzie z mediami po oficjalnym ważeniu.

Tak, martwię się o niego. To nie jest tajemnicą – zależy mi na nim. Conor zawsze był taki, ma niesamowitą osobowość, dlatego jest tak wielką gwiazdą. To była jednak przesada. Czuję, że coś jest nie tak. Jak wczoraj rozmawialiśmy to zaprzeczał, ale… Zgadzam się, zachowuje się jakby coś nie było w porządku.

Musimy porozmawiać o jego aktualnej sytuacji prawnej oraz o tym co się dzieje w jego życiu. On jest ogromną częścią UFC. Mamy trochę pracy do wykonania. Nie rozmawialiśmy jeszcze dłużej. Przeprosił mnie tylko za spowodowanie kontuzji Chiesy oraz przestraszenie Namajunas.

Ma problem z Khabibem, ale nie wziął pod uwagę tego ile osób jest w tym autobusie. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

2 KOMENTARZE

  1. Normalnie śledzę tą inbę z daleka (nie ukrywam, z wielkim rozbawieniem, jak zwykle trzymacie zajebisty poziom, boki zrywam : D), ale kurwa, nie wytrzymam, przypomniał mi się taki stary kawał który niekoniecznie śmieszy, ale pasuje za to idealnie to tej sytuacji.Wpada facet do baru, do barmana mówi "szybko panie szybko nalewaj, bo zaraz się zacznie". Barman zdziwiony, nalewa kielicha, facet wypija duszkiem – i znowu to samo "szybko panie nalewaj, bo się zaraz zacznie!". Barman pyta co się zacznie, facet mówi że nieważne byle szybko nalać, barman nalewa, typ wypija, sytuacja powtarza się parę razy, koleś ciągle każe nalewać "bo się zaraz zacznie", w końcu barman mu mówi "dobra panie, wszystko fajnie ale trzeba zapłacić" na co facet "kurwa, to się zaczęło".No – to się zaczęło ; )(Conor komu trzeba zapłaci, sprawę się pięknie zatuszuje (tylko w pierwszej wypowiedzi Dejna tego nie robił, choć na upartego i tam można by to zobaczyć), a ostatecznie UFC i Conor będzie TRENDING i to jak! ; pieniądze się zdecydowanie będą zgadzać, promocja wkroczyła właśnie na nowe wody, ale chyba muszą przystopować teraz ; )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.