Arman Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji. W kolejnym starciu chce zmierzyć się z rywalem, którego pokonanie zapewni mu walkę o tytuł.

2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło o pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Tsarukyan szybko uporał się z Driushem i dzięki ten wygranej awansował na czwarte miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC. Będąc gościem programu The MMA Hour Tsarukyan przedstawił swoje spojrzenie na to, kto może zostać jego kolejnym rywalem.

Szczerze mówiąc nie chcę walczyć z Poirierem, bo on przegrał ostatnie starcie. Ta walka nie ma dla mnie sensu. Jeśli go pokonam, ludzie powiedzą, że on był po przegranej. Chcę walczyć o pas. Chcę kogoś, kogo pokonanie zapewni mi walkę o tytuł. Może być Gaethje lub Oliveira. Jeśli Oliveira uważa, że jest pierwszym pretendentem, niech ze mną zawalczy i zobaczymy, kto jest numerem jeden.

26-letni Arman po przegranej z Mateuszem Gamrotem w czerwcu 2022 roku wygrał trzy kolejne starcia – pokonał Damira Ismagulova, Joaquima Silvę, a teraz Beneila Dariusha. Tsarukyan ma na swoim koncie 24 pojedynki, z których 21 wygrał. Arman czternaście razy kończył rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Arman Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji. W kolejnym starciu chce zmierzyć się z rywalem, którego pokonanie zapewni mu walkę o tytuł. 2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło o pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Tsarukyan szybko uporał się z Driushem i dzięki […]

Odpowiedz polub

click to expand...