Arman Tsarukyan już w grudniu zmierzy się z Beneilem Dariushem. Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada, że chce skończyć swojego rywala przed czasem.

2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się w hali Moody Center w Austin, dojdzie do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Przed zbliżającym się starciem Arman w rozmowie dla UFC powiedział:

Czekałem na ten moment bardzo długo. Od dawna nawoływałem o walkę z kimś z pierwszej piątki rankingu i wreszcie ją dostanę. Zasłużyłem na to. 2 grudnia udowodnię, że mojej miejsce jest w pierwszej piątce i udowodnię, że mogę być mistrzem.

Tsarukyan chce również, aby jego zwycięstwo było bezdyskusyjne.

Cieszę się, że to walka pięciorundowa. W takich starciach nie trzeba się spieszyć, ma się więcej czasu na skończenie rywala. Wierzę, że mam lepszą kondycję i że skończę go przed czasem.

26-letni Tsarukyan od jakiegoś czasu nawoływał o walkę z czołowym zawodnikiem kategorii do 70 kilogramów UFC. Obecny numer 8. rankingu kategorii lekkiej UFC po przegranej z Mateuszem Gamrotem w czerwcu 2022 roku wygrał dwa kolejne starcia – pokonał Damira Ismagulova oraz Joaquima Silvę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Arman Tsarukyan już w grudniu zmierzy się z Beneilem Dariushem. Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada, że chce skończyć swojego rywala przed czasem. 2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się w hali Moody Center w Austin, dojdzie do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Przed zbliżającym się starciem Arman w rozmowie […]

Odpowiedz polub

click to expand...