Chociaż niektórzy zawodnicy walczący podczas gali UFC 232 nie byli zadowoleni z nagłego przeniesienia całego wydarzenia z Las Vegas do Los Angeles, to Andrei Arlovski, który również będzie się bił podczas tej gali, jest zadowolony, że show nie zostało odwołane.

Jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze, cieszę się, że gala się odbędzie i nie została odwołana. Ostatecznie samo przeniesienie gali spowoduje, że zawodnicy zarobią pieniądze, więc jestem zadowolony. Dziękuję Dana, dziękuję UFC, to będzie świetne show.

W rozmowie dla serwisu MMAJunkie, Arlovski dodał również, że rozumie problemy fanów związane z taką nagłą zmianą miejsca gali.

Rozumiem, że nie jest to dobre dla fanów, ale nie rozumiem jęczenie zawodników. Lepiej walczyć i coś zarobić, niż mieć odwołane całe show. Oczywiście, że byłoby lepiej walczyć w Vegas, ponieważ wiele osób kupiło bilety na to wydarzenie i nie wszyscy będą mogli przybyć do Los Angeles, ale w tym wypadku trzeba być nieco samolubnym i trzeba walczyć, żeby zarabiać. Mam rodzinę na utrzymaniu i rachunki do opłacenia.

Podczas UFC 232 Arlovski zmierzy się z Waltem Harrisem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.