Informacja prasowa:

Świeżo upieczona mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 Sub) stanie do pierwszej obrony pasa na KSW 40, 22 października w Dublinie. Kochana przez fanów i doceniana przez ekspertów „Królowa Przemocy” będzie chciała wygrać po raz czwarty z rzędu przed czasem w okrągłej klatce KSW.

23-latka z Kurytyby zadebiutowała w KSW w listopadzie 2015 roku. Zawodniczka z Kraju Kawy pokonała wtedy sensacyjnie Katarzynę Lubońską przez kopnięcie na korpus i ciosy w parterze. Potem przyszedł czas na starcie z niezwykle wytrzymałą Sheilą Gaff. Po jednej z najlepszych rund 2016 roku fenomenalnym uderzeniem Lipski posłała Niemkę na deski i zapewniła sobie szansę walki o pas.

Przed 58-tysięczną widownią na PGE Narodowym podczas KSW 39: Colosseum „Królowa Przemocy” poddała balachą tuż przed końcem pierwszej odsłony Dianę Belbitę. Teraz przyszedł czas na pierwszą obronę zdobytej w maju korony.

2 KOMENTARZE

  1. Super!!! Moze uda sie Aisling Daly sciagnac z  emerytury na ta walke.

  2. Ma dopiero 23 lata, jeszcze będzie w UFC, spokojnie. Może być tym kim nie stały się w UFC Tate czy vanZant – ładną i podziwianą dziewczyną, która potrafi też bardzo dobrze walczyć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.