Informacja prasowa:

Świeżo upieczona mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 Sub) stanie do pierwszej obrony pasa na KSW 40, 22 października w Dublinie. Kochana przez fanów i doceniana przez ekspertów „Królowa Przemocy” będzie chciała wygrać po raz czwarty z rzędu przed czasem w okrągłej klatce KSW.

23-latka z Kurytyby zadebiutowała w KSW w listopadzie 2015 roku. Zawodniczka z Kraju Kawy pokonała wtedy sensacyjnie Katarzynę Lubońską przez kopnięcie na korpus i ciosy w parterze. Potem przyszedł czas na starcie z niezwykle wytrzymałą Sheilą Gaff. Po jednej z najlepszych rund 2016 roku fenomenalnym uderzeniem Lipski posłała Niemkę na deski i zapewniła sobie szansę walki o pas.

Przed 58-tysięczną widownią na PGE Narodowym podczas KSW 39: Colosseum „Królowa Przemocy” poddała balachą tuż przed końcem pierwszej odsłony Dianę Belbitę. Teraz przyszedł czas na pierwszą obronę zdobytej w maju korony.

29 KOMENTARZE

 1. Ariane skarbie tak długo tęskniłem za twoimi idealnymi stópkami i teraz będę je mógł obejrzeć na ekranie mojego nielegalnego strima i marzyć że dasz mi ich kiedyś posmakować

 2. Świetnie, uwielbiam Ariane Lipski 😉

  Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie rywalki dla tej piękności 😉

 3. Ariane skarbie tak długo tęskniłem za twoimi idealnymi stópkami i teraz będę je mógł obejrzeć na ekranie mojego nielegalnego strima i marzyć że dasz mi ich kiedyś posmakować

  Aż myślałem żeby cię oznaczyć, ale nie zawodłeś mnie… . :rutekajak::stevecarell:

 4. Trudno nie porownywac KSW w Dublinie z UFC w Gdansku…..Dublin = Lipski Gdansk = Kowalkiewicz. Ogolnie swietna zawodniczka ktora z przyjemnoscia sie oglada i bardzo fajnie ze zawalczy w Dublinie

 5. Angielka Kate Jackson (8-2-1) mogłaby byc rywalką Ariane Lipski.

  Walczy na Ballator 182 przeciw Colleen Schneider.

 6. Ma dopiero 23 lata, jeszcze będzie w UFC, spokojnie. Może być tym kim nie stały się w UFC Tate czy vanZant – ładną i podziwianą dziewczyną, która potrafi też bardzo dobrze walczyć.

 7. Ma dopiero 23 lata, jeszcze będzie w UFC, spokojnie. Może być tym kim nie stały się w UFC Tate czy vanZant – ładną i podziwianą dziewczyną, która potrafi też bardzo dobrze walczyć.

  to moze stac sie bardzo szybko, bo UFC akurat otwiera jej dywizje

  pytanie co na to Kawul i Lewy, ale pewnie nie maja nic do gadania

 8. Świetnie! Widział bym ją przeciwko Catherine Alpha Famele Costigan. Znana i lubiana  w Irlandii. Wojek mejk it hapen

 9. vs

  Jeśli tak, to ja płynę tam wpław. Jakby przywdziała "kreację" na ważenie, to  K&L z ręcznikiem musieliby interweniować.

 10. Świetnie! Widział bym ją przeciwko Catherine Alpha Famele Costigan. Znana i lubiana  w Irlandii. Wojek mejk it hapen

  Ona bije się w atomowej, poza tym to byłby krok w tył dla Arianki. Ja tam byłbym zadowolony gdyby rywalką była Faria. Ewentualnie jeśli to miałaby być jakaś zawodniczka z Europy to tą Włoszkę Borellę mogliby ściągnąć.

 11. Wiem, ale to w sierpniu i raczej powinna wygrać

  Raczej mało czasu. I trzeba by liczyć na zero kontuzji.

 12. Raczej mało czasu. I trzeba by liczyć na zero kontuzji.

  Prawie 2 miesiące, więc tylko kontuzja mogłaby wykluczyć Kate Jackson z walki.

  Chociażby Sokoudjou miał mniejszy odstęp między ostatnią walką przed KSW a walką z Jurasem na KSW 39 a Cynthia Calvillo, która jest o krok od walki z Joanną Jędrzejczyk zrobiła ostatnio w ciągu 6 miesięcy 4 walki w tym 3 w UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.