Antonio „Bigfoot” Silva, który ma w planach pojedynek kickboxerski z Rico Verhoeven, uważa, że ta walka jest podobna do starcia McGregora z Mayweatherem. W rozmowie z serwisem MMA Fighting, „Bigfoot” stwierdził, że nie przejmuje się krytyczny głosami odnośnie jego następnego pojedynku i stwierdził, że w walce wszystko może się wydarzyć.

To podobna sytuacja do starcia Conora z Floydem. McGregor nigdy nie walczył w boksie i wchodzi tam, by spróbować wszystkich zaskoczyć. Nie ciąży na nim presja, ponieważ 99% ludzi stawia na Mayweathera. Tak samo jest w mojej walce. Jesteśmy ludźmi, którzy wchodzą do ringu, by walczyć. Wszystko może się wydarzyć w wadze ciężkiej. Jeden cios może dojść i zmienić przebieg historii.

Silva dodał również, że jako zawodowy sportowiec lubi podejmować nowe wyzwania i przypomniał, że w przeszłości walczył już z zawodnikami K-1.

To będzie dla mnie nowe doświadczenie. Jestem jednak profesjonalnym sportowcem i lubię podejmować nowe wyzwania. Czuję się jak amator podejmując tę walkę, amator który chce udowodnić, że potrafi. Walczyłem pięć rund z Markiem Huntem, z tego 22 minuty toczyły się w stójce. Znokautowałem Overeema, mistrza K-1. Wszystko może się wydarzyć.

1 KOMENTARZ

  1. Co za idiota kompletny z tego Pezao… ja pierdole… pomyśleć, że kiedyś był ważnym graczem w wadze ciężkiej w ufc

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.