Anthony Pettis zapisał się w historii MMA nie tylko jako świetny zawodnik i mistrz kategorii lekkiej organizacji WEC i UFC, ale również jako fighter, który korzystając z siatki w klatce znokautował Benson Henderson fantastycznym kopnięciem z wyskoku.

Od pamiętnej walki z Hendersonem minęło już 10 lat. Pettis postanowił więc przypomnieć fanom o tamtym kopnięciu i zapowiedział, że być może już niedługo zaprezentuje kolejną nietuzinkową akcję w klatce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Anthonym Pettisem powróci do oktagonu UFC już 19 grudnia. Jego rywalem będzie Alex Morono.

Pettis ma na swoim koncie 19 walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. „Showtime” to były mistrz kategorii lekkiej organizacji WEC i UFC. W ostatnim pojedynku wygrał w rewanżu z Donaldem Cerrone na UFC 249. 18 z 23 wygranych w karierze Pettis zdobywał przez skończenia przed czasem.

Morono wygrał 4 z ostatnich 5 walk. W ostatnim pojedynku na listopadowej gali UFC zawodnik pokonał Rhysa McKee przez decyzję sędziowską. 11 z 18 wygranych w swojej karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Gala, podczas której dojdzie do kolejnej walki Pettis będzie ostatnim wydarzeniem organizacji UFC w 2020 roku. Odbędzie się w hali UFC Apex w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.